SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
232425
...
272829
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
21. lipnja 2026. u 19:36

istine 😂

 

nikada nije ova trenutna generacija imala ono prava kemija ni na teren ni van teren. ko ona generacija koj igrao sp 1994 i sp 2018. ginio jedan za svih i svi za jedan.

 

kao na primer isak 2 puta se nije vratio na svoju polovina u 180 min na ovo sp. boli ga.

Heja Sverige
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
24. lipnja 2026. u 14:14

Jedna Švedska koja je bila posljednja sa 2 osvojena boda u svojoj kvalifikacijskoj grupi za SP sa Švicarskom, Kosovom i Slovenijom je u poziciji da prođe u 1/16.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
24. lipnja 2026. u 15:11

s dva bitna dogadjaja prije i poslije kvalifikacija:

prije njih su uvjerljivo osvojili svoju skupinu Lige naroda

kasnije su izbacili dvije ekipe na jednu utakmicu

odigrali su zapravo 14 utakmica da bi došli na SP

 

pravila su bila ista za sve

[uredio ian wright - 24. lipnja 2026. u 15:12]
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
24. lipnja 2026. u 15:45

bas tako iane.

 

pravila bili jasni pred kvalifikacije. a i moguce da i losa igre u kvale upravo zato sta znao da imaju mesto u barazu.

Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
25. lipnja 2026. u 08:31

dosao onoj dan za svedska. pitanja sada napad ili ono sto po tradicije daj resultat na svedska znaci stvrsta odbrana, orgnizacija i kontra.

 

s obzirom kako je izgledao defanziva proti holandija u otvorena igra ova druga vaaijanta bolja.

Heja Sverige
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 325
25. lipnja 2026. u 08:39

Za Švedsku je bolje igrat tvrdu, zatvorenu varijantu, tako su često imali zapažene rezultate na velikim turnirima.

Svaki put kad su pokušali igrat neki lepršaviji nogomet, uglavnom su doživjeli brodolom, nije to za njih.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.454
25. lipnja 2026. u 08:46

Stefan84 je napisao/la:

bas tako iane.

 

pravila bili jasni pred kvalifikacije. a i moguce da i losa igre u kvale upravo zato sta znao da imaju mesto u barazu.

Vidi cijeli citat

Namjerno su se sramotili protiv Kosova i sličnih jer su znali da eventualno mogu preko Lige nacija. Aha.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
25. lipnja 2026. u 10:46

Ja bi volio da Švedska izgubi  s 2 razlike i s time bi vjerojatno ispali.  Prvo s kvalifikacijama su najveća prevara, pa ovih 5 komada od Nizozemske. Ekipa s takvim igračima, a tako loše izgledaju. 

Osim toga nisu tipična nogometna nacija. Radije bi puno da prođu Iran, Kongo itd. nego Švedska.  U Kongu bi  datum prolaska faze sigurno postao blagdan. I protiv jakih Kolumbije i Portugala su bili ravnopravni, sada ćemo vidjeti kakvi su kad moraju pobjediti. 

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.370
25. lipnja 2026. u 10:50

Nizozemska bas ma autoputa do 1/4 finala

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.439
25. lipnja 2026. u 11:07

Ne znam baš da je Maroko autoput

123
...
232425
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije