SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
25. lipnja 2026. u 22:26

super onda. 

 

 

Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
25. lipnja 2026. u 22:42

PCDI je napisao/la:

Osim toga nisu tipična nogometna nacija. Radije bi puno da prođu Iran, Kongo itd. 

Vidi cijeli citat


 

ma da. iran i kongo se nogomet drzavi a svedska nije ?.

 

svedska je jednom igrala finale na sp, 4 puta polufinale i 7 puta ctvartfinale.

 

1990 - 2026 igraju 6 puta sp i 7 puta euro. 2 puta polufinale i 4 puta ctvartfinale 1992 - 2026.

 

osim ovo svedska ima i olimpisko zlato i jos 2 bronza na oi. u21 ekipa evropski prvak 2015 godina.

 

ali okej, istine nismo samo fudbal. svedska je strasno talentirana sportska nacije ima jos 100 tine medalja u rukomet, hokej i davis cup i eurosong. 

[uredio Stefan84 - 25. lipnja 2026. u 22:48]
Heja Sverige
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
25. lipnja 2026. u 22:47

Stefan84 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Obožavam Šveđanke, tako da zbog njih puna podrška za Svergie noćas Stefane

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
25. lipnja 2026. u 23:35

nema ih puno u usa nazalost. protiv orange oko 1000 svedjani. u proslosti stalno imao dobri sliki s ovi nasi blondini. plavusi.

 

ne znam koj je razlog sta citav stadion pun orange navivaca. mozda zato sta se ranije kvalificirao i porano kupi ulaznice a kada svedska se kvalificira malo ulaznice ostao ?.

 

ali ne znam. samo spekulaci. svakako hendikep.

[uredio Stefan84 - 25. lipnja 2026. u 23:39]
Heja Sverige
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 323
jučer u 00:12

Stefan84 je napisao/la:

ne znam koj je razlog sta citav stadion pun orange navivaca.

Vidi cijeli citat

To ti je uvijek tako, di god kreneš na svijetu eno i Holandeza.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
jučer u 00:27

Stefan84 je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Osim toga nisu tipična nogometna nacija. Radije bi puno da prođu Iran, Kongo itd. 

Vidi cijeli citat


 

ma da. iran i kongo se nogomet drzavi a svedska nije ?.

 

svedska je jednom igrala finale na sp, 4 puta polufinale i 7 puta ctvartfinale.

 

1990 - 2026 igraju 6 puta sp i 7 puta euro. 2 puta polufinale i 4 puta ctvartfinale 1992 - 2026.

 

osim ovo svedska ima i olimpisko zlato i jos 2 bronza na oi. u21 ekipa evropski prvak 2015 godina.

 

ali okej, istine nismo samo fudbal. svedska je strasno talentirana sportska nacije ima jos 100 tine medalja u rukomet, hokej i davis cup i eurosong. 

Vidi cijeli citat

Pa ne znam koliko si upućen, u Kongu i Iranu je nogomet religija. Iran ima  najluđu nogometnu fan bazu možda u cijelom svijetu. Za Švedsku ne znam čak ni ako je nogomet najpopularniji sport

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
jučer u 00:38

nogomet je definitivno sport broj jedan u svedska.

Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
jučer u 00:52

 

 

 

 

 

ocekivano potter kaznio nekoliko igraca zbog losa utakmice protiv orange. pa danas na klupa.

 

danas isak mora se potruditi i u odbrane. ako ti muke se vratiti u odbrane na ovaakva utakmica onda nema smisla vise da igra za svedski.

 

starter je stroud. igrac mjällby.

Heja Sverige
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
jučer u 01:07

Nastavlja se blamaža tunižana.

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.370
jučer u 01:11

Nizozemska se očito ne boji Maroka