SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
131415
...
313233
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
17. lipnja 2026. u 00:43

Kakva greška...

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
17. lipnja 2026. u 00:44

Iračani se uništavaju

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
17. lipnja 2026. u 00:45

Ovo je čista greška golmana, na prvu se činilo stopera...no usporena snimka točno pokazuje kako golman se udaljava i čeka, baš loša reakcija...

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
17. lipnja 2026. u 00:47

e jbga, mogli su izdržat s remijem do poluvremena, da unervoze Norvežane

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.673
17. lipnja 2026. u 00:47

dobro norvežani još stoje s obzirom da igraju s igračem manje

što ovaj sorloth radi na terenu neka mi neko objasni, zahvaljujem

I'm not mean, you're just a sissy.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
17. lipnja 2026. u 00:49

Bome iračani isto ugodno iznenadili igrom zasada, šteta ovog poklona.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.136
17. lipnja 2026. u 00:50

imao sam mbappe ili haaland ko najbolji strelci pred sp.

 

navivam za irak i svih ostale koj igra protiv nor. ko ce trpiti norvezani ako imaju uspek na sp. oni bi spamao citav svedski www.

 

u fudbalu uvek oni bili mali brat svedska i tako mora da ostane.

[uredio Stefan84 - 17. lipnja 2026. u 00:52]
Heja Sverige
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
17. lipnja 2026. u 00:52

Mislio sam da je gol xD

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
17. lipnja 2026. u 00:52

Dobri Iračani, nezasluženo fube

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
17. lipnja 2026. u 00:53

Rustikalni flat 442, kljusine od 190 i igra 2 na 2 gore i australski psiho na klupi. Milina. Steta sta nemaju jos jednog stopera ka Hashem

123
...
131415
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije