SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
141516
...
313233
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
17. lipnja 2026. u 00:53

natjerali me Mezopotamci da ne odem spavat, već da čekam drugo poluvrijeme...

ali sad će se Evropćani skockat u svlačionici. Bili su u nokautu zadnjih par minuta

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
17. lipnja 2026. u 00:53

Kakva tekmica uzivancija Norvezani skroz nezasluzeno vode.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.677
17. lipnja 2026. u 00:55

Irak odličan, šteta gluposti kod drugog kola

ovakve Norvežane će unakazit Francuzi, a bogami i Senegal će imat sreće

još jedan dark horse prvenstva ostaje u grupi

I'm not mean, you're just a sissy.
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
17. lipnja 2026. u 01:05

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

dobro norvežani još stoje s obzirom da igraju s igračem manje

što ovaj sorloth radi na terenu neka mi neko objasni, zahvaljujem

Vidi cijeli citat
A tek Ryerson ovaj ga cijelo prvo poluvrijeme vozikao kao majmuna.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.395
17. lipnja 2026. u 01:22

Sad sam tek gledao, pa 80% Iračana su odrasli ili rođeni u Skandinaviji...

Dobro poznaju Norveški stil, možda zato pružaju tako dobar otpor. 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
17. lipnja 2026. u 01:27

pola sata, ima dosta vremena da se izjednači u najmanju ruku.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
17. lipnja 2026. u 01:40

Slabije 2p. Ali mislim da je sada gotovo nakon što su zabili još jedan.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
17. lipnja 2026. u 01:41

ovo nije foul haalanda? ili je iračanin pak prelagan?

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
17. lipnja 2026. u 01:46

Najbolje da protivnicka ekipa moze svezati golmana za drugu stativu kod kornera... Nema sporta gdje je dozvoljeno ovakvo ometanje golmana kod kornera i da mu se uskracuje kretanje, nema veze sa sportom, nisam vidio vecu glupost, jos ima onih koji to odobravaju... svasta

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
17. lipnja 2026. u 01:47

previše igrača s pomračenjem uma, sad su dobro prošli. skhiri sindrom i ćao đaci. kako te individualne pogreške potope.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
123
...
141516
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije