SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
16. lipnja 2026. u 21:29

da li neko zna da li neko od Francuza ima neke korijene u Senegalu?

Plavi kredenc
Plavi kredenc
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2024.
Poruka: 450
16. lipnja 2026. u 21:29

Za sad je prvo ime susreta izvrstan sudac 

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 958
16. lipnja 2026. u 21:30

narada108 je napisao/la:

da li neko zna da li neko od Francuza ima neke korijene u Senegalu?

Vidi cijeli citat


Bas gledao maloprije, nema

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
16. lipnja 2026. u 21:30

Zasada samo vratnica Senegala, dosta se dobro brane Senegalci, teško ih Francuzi probijaju.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
16. lipnja 2026. u 21:30

Zasto se ne odbije u gol nego u korner, da je obrnuto bia bi gol. Ajmo Pravi Senegal 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
16. lipnja 2026. u 21:31

Kvrga je napisao/la:

Raul2000 je napisao/la:

Štef Balog komentira 🤣🤣🤣

Vidi cijeli citat

Malo se previše trola Štefa, uopće nije toliko loš komentator kako bi se dalo zaključiti iz komentara ovdje. Ovako na brzinu mogu ih nabrojiti pet koji su lošiji od njega.

Svi s Nove koji su prenosili reprezentaciju (osim Vele), Bruno gledam tebe vidim Smederevo, onaj Ivanović sa Sport kluba (užasno naporan)...našlo bi se još...

Vidi cijeli citat


Ma istina, samo mi nekako nije Balog za ove top tekme, više sa ovaj srednji ešalon

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.362
16. lipnja 2026. u 21:31

Francuzi ovo prvenstvo idu na vizualni patriotizam sa crvenim šutcnama u prvoj varijanti (🇫🇷) dobro izgleda kombinacija ovako iz daljine..

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 48
16. lipnja 2026. u 21:31

Francuzi bi mogli bit razočarenje turnira, iman osjećaj da im je loša atmosfera u ekipi još od Katra. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
16. lipnja 2026. u 21:40

klasični francuzi pod deschampom, jedno veliko, dosadno ništa i računaju da će nešto ubost na tranziciju

klasični forum kad francuzi igraju također

I'm not mean, you're just a sissy.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.362
16. lipnja 2026. u 21:42

Francuzi poslovično daju svima igrati, ne guše, ostavljaju prostora pogotovo sad kad igraju s 2 vezna igrača.

Imam osjećaj da će protiv njih svatko imati par poštenih šansi, čak i Irak.