SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
303132
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
jučer u 23:43

cameosis je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Ovo veslanje od navijanja mi je kompletna debilana

Vidi cijeli citat

tako i oni misle sami -- neka kokoš pokazuje momku da ih snimaju, prekidaju veslanje i počinju se ljubakati za kamere, jadno i namješteno. sve pusti narcisti.

Vidi cijeli citat


Nisam vidio. 

Al da je naporno je. Ameri ih snimaju kao da ne znam šta rade. A ovi se svakih 30 sekundi zamjišu naprijed nazad, sjedečki i puste zvuk uuu.

Kompletno retardirano. 

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
danas u 03:17
Heja Sverige
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
danas u 04:01

z tribina je napisao/la:

Sve očekivano. I Se egal da će na kraju kako proći. O  Francuskoj nema puno rasprave, bila bi senzacija da ne osvoje turnir. 

Senegalci  idu na Egipat ili Belgiju. Mislim prije  Egipat, proći će oni to bez problema. Ali kakvu nesreću ekipa mora imati da na SP s 48 ekipa dobiješ  u grupi Francusku i Norvešku🫣. 

Vidi cijeli citat


bila bi senzacija da francuska ne osvoji turnir? xD

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 46
danas u 04:20

Pa bila bi. Igraju fenomenalno, imaju vrhunske igrace na svim pozicijama i na klupi. 

Francuskih prvih 11 vs Francuska klupa bi bilo pravo finale SP-a.

Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.229
danas u 04:30

Francuzi jesu prvi krug favorita, ali imaju smijesan vezni red da bi tek tako rekao da moraju osvojiti.

What I'm working for is something more than free
pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 46
danas u 04:37

Pa nebi se slozio da je smiješan....Rabiot ima mozda i najbolju sezonu u zivotu iza sebe, a Kone je bio jedan od najboljih pojedinaca u Romi, a jos su na klupi iskusni Kante i Zaire Emery. Tchouameni je tu takoder, makar nije igrac po mom gustu jer ima previse crnih rupa u nekim trenucima.

Daleko je to od smiješnoga. Bolji vezni red imaju mozda jedino Argentina i Portugal

123
...
303132