Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 06:21

danchy je napisao/la:

Od 6 grupa u 3 vec znamo pobjednika.

Ne svida mi se da se gleda medusobni omjer, ostavlja puno mjesta kalkulacijama u zadnjem kolu. I iako sam siguran da nitko nece nikome pustiti, nije isto igrati protiv startera i rezervi, a to na kraju moze odluciti tko ide dalje kao 3.

Vidi cijeli citat
Ima dobrih ode argumenata ali meni je isto bolje medusobni omjer razbij ti druge sa koliko hoces golova ali ako sam ja tebe pobjedio 1-0 ja imam prednost.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
21. lipnja 2026. u 06:32

Slazem se i s tim, ali za ovaj sustav gdje dio treceplasiranih ide dalje mi to nije ok. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 46
21. lipnja 2026. u 06:51

Zato je lose prosirenje SP i to sto i 3. prolazi dalje.

Sad bi u zadnjem kolu imali najmanje 2 poslastice sto se tice neizvjesnosti. Paragvaj-Australija i Svedska-Japan. A ovako..kalkulacije i opreznost 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.362
21. lipnja 2026. u 07:38

Milky1950 je napisao/la:

 ali meni je isto bolje medusobni omjer razbij ti druge sa koliko hoces golova ali ako sam ja tebe pobjedio 1-0 ja imam prednost.

Vidi cijeli citat

Pa to je katastrofa. Valjda bi se u sportu općenito trebalo prvo valorizirati tko je bio UKUPNO bolji u grupi, a onda tek gledati međusobne, fair play itd.

Užasna odluka Fife kojom ćemo kao nuspojavu dobiti hrpu momčadi koje će igrati revijalne utakmice bez ikakvog značaja u trećem kolu. Mogu izgubit 9:0 i prvi su u grupi npr, suludo.

[uredio ZB10 - 21. lipnja 2026. u 07:38]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.452
21. lipnja 2026. u 07:44

Prika je napisao/la:

Jucer teska pljuvacka po djetetu koje dominira bundesligom i cijeli svijet ga hvali a danas bomboni iz usta za Sutala koji se pati u nikad losijem Ajaxu. Da se razumijemo ja podrzavam obojicu ali ovo je toliko degutantno

Vidi cijeli citat

Šutalo dobiva dovoljno neopravdane kritike na forumima pa je lijepo čuti i nešto dobro o njemu.

Čak mi se sviđa teza da je često meta napada jer je introvert i nema ga nigdje. Gvardiol zvijezda, Vušković megatalent, obojica bili kriminalni, ovaj jadnik nije ništa skrivio i opet bi ljudi njega mijenjali haha.

Ako gledamo reprezentaciju zadnjih 4-5 godina naš najbolji stoper, s obzirom na to da je Gvardiol većinom igrao beka.

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.281
21. lipnja 2026. u 08:04

Japan - Tunis : FIFA 1000 tekma 

World Cup milestone games

Audaces fortuna juvat
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
21. lipnja 2026. u 11:10

Prika je napisao/la:

Jucer teska pljuvacka po djetetu koje dominira bundesligom i cijeli svijet ga hvali a danas bomboni iz usta za Sutala koji se pati u nikad losijem Ajaxu. Da se razumijemo ja podrzavam obojicu ali ovo je toliko degutantno

Vidi cijeli citat

Neko mora bit pedro al Dalića se nesmi kritizirat, Modrića se nesmi kritizirat...ostaje 19-ogodišnjak ka idealna meta za srat. Za mlajeg bi bilo najbolje da ni ne igra više na ovom SP. Postoji dobra šansa da ujebemo i ispadnemo u grupi a onda će on bit glavni krivac. Okružje repsentacije isto zna bit odvratno u određenim situacijama, uvjerili smo se više puti

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
21. lipnja 2026. u 11:14

a dobro, bio je shitstorm i na Gvardiola na EP 2021, pa je nekako preživio

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
21. lipnja 2026. u 11:22

ian wright je napisao/la:

a dobro, bio je shitstorm i na Gvardiola na EP 2021, pa je nekako preživio

Vidi cijeli citat


bio bi i veći da se i Rebić nije uvalio na kraju

ali da, apsolutno sramotan narativ prema Vuškoviću, na toj utakmici je najmanje 5 igrača više bilo zaslužno za poraz, a na čelu veleumni stožer i sveti Zlatko

I'm not mean, you're just a sissy.
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
21. lipnja 2026. u 11:24

Ja i dalje ne vidim nikakvu pljuvacinu po Vuskovicu.

A kritiku su dobili svi igraci obrane, osim Livakovica, i to sa pravom.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije