Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.106
jučer u 10:38

hakler je napisao/la:

Dajte Bjelicu svaki dan u studiju.

Vidi cijeli citat


Rekli bi dobronamjerni zlobnici dajte Bjelicu na klupu repstacije.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 10:53

Fantazista10 je napisao/la:

Zanimljivo, po projekcijama ovako to izgleda:

UEFA: 13

CAF: 8

CONMEBOL: 4

AFC: 4

CONCACAF: 3

 

U prijevodu prakticki kao kvote za SP32, s tim da je ocekivano najveci pobjednik CAF di je pokazatelj da je level 5 ekipa bio premalo.

Vidi cijeli citat
Misliš 9 ekipa, 9 mjesta su dobili?  Dokaz onoga šta smo ja i ti pisali od početka, ako je netko zakinut s brojem mjesta onda je to CAF. Ali da bi se naslađivali pričekamo još da prođe zadnje kolo da nebi Senegal ili Alžir iznenada usrali. 

Ali svi osim Tunisa bi trebali proći, ne vjerujem da će Austrija pobjediti Alžir. Ja sam davno napisao da ćemo imati 2 Afrikanca u četvrtfinalu. 

[uredio PCDI - 25. lipnja 2026. u 10:54]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
jučer u 16:48

Jest ovoj BiH sjekira pala u med sa ždrijebom. Em su kao reprezentacija s nikakvom reputacijom dobili super laganu skupinu, em imaju 2 puna dana odmora više od nas između druge i treće utakmice u skupini, em sad do prve eliminacijske opet imaju tjedan dana, gdje idu na SAD, koja je vjerojatno najslabiji pobjednik skupine izuzev Meksika.

[uredio Subert32 - 25. lipnja 2026. u 16:48]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
jučer u 16:54

Grijesis, USA je pokazala igru za polufinale, i imaju kvalitet. Domacini, jure terenom, i znaju nogomet.

 

Ime je "nikakvo" ali kvalitet postoji. Sto ne znaci da ce i nastaviti tako dobro.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 834
jučer u 18:11

Bjelica krenuo s kampanjom?

zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.570
jučer u 18:47

Subert32 je napisao/la:

Jest ovoj BiH sjekira pala u med sa ždrijebom. Em su kao reprezentacija s nikakvom reputacijom dobili super laganu skupinu, em imaju 2 puna dana odmora više od nas između druge i treće utakmice u skupini, em sad do prve eliminacijske opet imaju tjedan dana, gdje idu na SAD, koja je vjerojatno najslabiji pobjednik skupine izuzev Meksika.

Vidi cijeli citat


Sve sta je Bosna trebala napraviti je dobit raspali Katar, a i to je na momente moglo prevagnut na krivu stranu. Bod protiv Kanade (ko neboder) je pomogao ali bi vjerojatno i s ova 3 prosli. To je to. Zelja i borbenost dok ima snage okay, ali previse je tu propuha za bilo sto drugi na ovako velikoj utakmici.

Black or white, we are all BLUE
labrador2401
labrador2401
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.06.2009.
Poruka: 2.595
jučer u 19:11

Lionheart je napisao/la:

Bjelica krenuo s kampanjom?

Vidi cijeli citat


Bogami, jučer na HTV-u, danas na Tribini pa na Germanijaku. Ne bi se zacudio da navečer navrati do Mojmire.

Tamo di mi sunce sja
di je stara maslina
plavin moren kupana
Dalmacija
mario 05
mario 05
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 422
jučer u 19:36

Objasni

mario 05
mario 05
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 422
jučer u 19:37

Koji su Bosni potencijal protivnici

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
jučer u 20:30

Nemojte patiti od pretjerane razbibrige. 

[uredio Netko18 - 26. lipnja 2026. u 09:20]
  • Najnovije
  • Najčitanije