Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.056
08. lipnja 2022. u 17:59

U Nottinghamu Viktorija Golubić dobila prvi set protiv Watson. Stari joj je iz Kotoribe, a mama iz Beograda.

13. lipnja 2022. u 11:56

Ajla predala Petrici u Birminghamu, stoga će protivnica u 1. kolu biti A. Krunić.

[uredio Dar - 13. lipnja 2022. u 12:22]
Dar
Dar
13. lipnja 2022. u 12:03

A u 1. kolu turnira u Birminghamu sastat će se Donči V. i Coco V.,  dvije tenisačice koje su ulazak u glavni turnir izborile dvjema pobjedama u kvalifikacijama.

15. lipnja 2022. u 12:00

Jana Fett, prije prekida zbog mraka u Birminghamu, uzela  prvi set protiv osme nositeljice Zhang (Džen). U drugomu servira pri rezultatu 3:4. Nastavak je oko 14:30. Igra i servira vrlo dobro, ali to sam od nje i očekivao. Nadam se da ne će posustati.

Dar
Dar
15. lipnja 2022. u 13:21

Nakon Jane igra i Donči. McNally nedavno je sredila Mertens (30. na WTA-ovoj ljestvici), stoga će naša uzdanica trebati, kako bi to rekao Rafailo, igrati svoj najbolji tenis.

Dar
Dar
15. lipnja 2022. u 15:47

Ništa od Jane. Kao da je danas ustala na lijevu nogu.

Dar
Dar
17. lipnja 2022. u 16:42

Cîrstea (Krst-ja; "ea" kao u "Andreea" što se izgovara "Andre-ja") bila je favoritkinja bez obzira što su kladionice jednako procjenjivale šansu za pobjedu. Izvukla je Donči čudesno početni set, preokrenula 3:5 u 7:5.  U nastavku ponestalo snage zbog napora u kvalifikacijama, tako da je kretanje bio najveći problem što ga je Rumunjka, koja napada bez pardona, znala iskoristiti.

Dar
Dar
17. lipnja 2022. u 23:27

Halep danas dobila početni set bez vinera.

To ni gđica Anđica ne bi dopustila.

Sutra joj je na turniru u Birminghamu polufinalna protivnica Beatriz Haddad Maia koju je danas majka dviju kćeri Tomislava Ivkovića, SK-ova reporterka Tihana Zrnić, pročitala kao "Ma-ji-ja".

Malo se zaletjela jer se tenisačica zove MAJA.

Inače, drugi polufinalni par trebao je biti Donči - Zhang (Džen), ali će umjesto naše Osječanke igrati danas uvjerljivija Cîrstea.