TŠK - Cibalia: Vinkovčanima bodovi spasa

Branimir Korać • subota, 20.04.2002.

Nogometaši vinkovačke Cibalije u Sisku su došli do važnih bodova u borbi za ostanak u društvu najboljih. Već u trećoj minuti gosti su poveli sa 0:1. Nakon kombinacije Čuture i Bartolovića, potonji ubacuje loptu u šesnaesterac domaćih, gdje je najviši Križanović i glavom posprema loptu iza leđa vratara Miškovića. Nakon primljenog pogotka TŠK-ovci kreću nešto ofenzivnije k vratima gostiju, ali unatoč toj prividnoj inicijativi ne uspijevaju stvoriti neku ozbiljniju prigodu i na odmor se odlazi s rezultatom 0:1. Gosti u drugo poluvrijeme ulaze nešto agresivnije i angažiranije te u 60. minuti već vode 0:2. Nakon jednog prekršaja na 20-ak metara potpuno iskosa, igrač susreta, Mladen Bartolović, namješta loptu te ju upućuje u suprotni kut Marija Miškovića.

Nakon drugog pogotka gosti potpuno dominiraju terenom, a odlični Mario Mišković redom brani odlične udarce Lučiću, Grgiću i Bartoloviću. Ipak, u prvoj minuti sudačke nadoknade Velimir Grgić nakon solo prodora kroz obranu TŠK-a postiže pogodak za konačnih 0:3. Cibaliji bodovi spasa, a domaćinu utjeha u koliko-toliko solidnoj prikazanoj igri.