Jedino Zadar do pobjede od hrvatskog pokera

Ivan Varat • nedjelja, 30.12.2001.

Trinaesto kolo Goodyear lige, posljednje u ovoj godini donijelo je poraze Splita, Cibone i Triglav osiguranja, dok je jedinu pobjedu od naših klubova ostvario Zadar. Splićani su u jednoj zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici poraženi do podgoričke Budućnosti, a odluka je pala u posljednjoj četvrtini koju su gosti dobili sa 26:19. U Tuzli bolja od Cibone VIP bila je Sloboda Dita, a odluka je također pala u posljednjih pet minuta. Riječani su uvjerljiv poraz doživjeli na gosotvanju kod Pivovarne Laško, dok su Zadrani sa novim trenerom Vlašićem pobjedom nad Geoplin Slovanom prekinuli niz od pet uzastopnih poraza.