3. Argentina 4
4. Jugoslavija 2
5. SAD 2
6. J. Korea 2

Danas je u Sydneyu odigrano drugo kolo turnira odbojkaša. Sigurno najneizvjesniji meč danas bio je onaj Italije i Jugoslavije završivši rezultatom 3:2 u setovima u korist Talijana. Nakon što su u prva četri seta skoro idealno podjelili bodove, 25-19 19-25 25-22 31-33, Italija je ipak pokazala da je bolja ekipa od Jugoslavena pobijedivši 22-20 u petom odlučujučem setu. Ostala dva susreta u skupini B završili su pobjedama Argentine nad Južnom Korejom 3:1 i Rusijom koja je pobjedila s istim rezultatom SAD 3:1 i zauzela prvo mjesto u skupini B koja.

U skupini A susret koji je danas plijenio najveću pozornost bio je onaj između zlatnih prvaka iz Atene Nizozemaca i domaćina Australije. Nizozemci su napravili malo iznenađenje pobijedivši "Klokane" s 3:0, ako uzmemo u obzir činjenicu da se Nizozemska s lošijom igrom ove godine posljednja kvalificirala na Olimpijske igre. Najduži meč u A skupini bio je onaj između Kube i Španjolske. Kubanci koji su u prvom susretu protiv Nizozemske izgubili rezultatom 3:0, pokazuju da za njih lov na medalje još nije prekinut. Susret je završio rezultatom 3:1, po setovima 25-21, 25-12, 21-25, 25-20.