Spandau 04 - Mladost: Lakše od očekivanog

Spandau 04 - Mladost 7:15 (2:3, 2:3, 1:3, 2:6)

Spandau 04: Tchigir, Bukowski, Schroedter 1, Walkhoff 1,Ingenlath, Politze 2, Savić 2, Gunther, Schlloterbeck 1, Pierry, Pohlmann, Wieder, Kong.
Trener. Roehle
Mladost: Pavić, Vranješ 2, Kobešćak , Jelača, Franković 1, Oreb , Milaković , Đogaš 2, Primorac 5, Paškvalin , Pavlović 2, Burić 3, Perčinić,
Trener: Ozren Bonačić

Mladost je lakše od očekivanog ubilježila vrijednu pobjedu u susretu protiv Spandaua. Početka nije bio nimalo obećavajući s obzirom da su domaćini preko Marca Politzea poveli 2:0. No slijedi preokret i u drugu četvrtinu Mladost ulazi s prednošču 3:2. Spandau je još nešto pokušavao prije poluvremena no bilo je jasno da protiv raspoložene zagrebačke momčadi neće imati prevelikih šansi.

Kod Žabaca najbolji strijelac je bio Primorac sa 5 golova, a slijedili su ga Burić s 3, te Pavlović Vranješ i Đogaš s po 2 gola.

Mladost u posljednjem kolu čeka gostovanje u Mađarskoj protiv Honveda gdje će se u direktnom dvoboju odlučiti sudionik četvrtfinala. S obzirom na uspjeh u Berlinu, te poraz Mađara u susretu s Posillipom, našim predstavnicima biti će dostatan i bod za prolaz u slijedeću fazu Eurolige.