Moslavina i CO bez većih problema

Vedran Stilin • četvrtak, 22.11.2007.

U zaostalim utakmicama 11. kola Dukat Prve HRL Moslavina je na domaćem parketu bez većih poteškoća svladala Medveščak, dok je Croatia osiguranje bila uspješna na gostovanju u Velikoj Gorici…

Pred oko 500 gledatelja u Kutini domaća Moslavina upisala je važnu pobjedu protiv Medveščaka koji je ovaj susret igrao pod novim imenom - Medveščak Konica Minolta. Od samog početka rezultat se kretao u korist Moslavine koja je na poluvremenu imala prednost 15:11, da bi utakmicu završila sigurnim trijumfom 31:23. Najbolji u domaćim redovima bili su Čaprić i Lazarić sa sedam golova, dok je zagrebački sastav predvodio Jelinić (šest golova).

U mislima na nedjeljnu utakmicu Lige prvaka Croatia osiguranje uspješno je odradilo susret 11. kola protiv Gorice. Već nakon 30 minuta na semaforu je stajalo 8:19, dok je konačni rezultat glasio 14:32 čime su uknjiženi već odavno upisani bodovi aktualnog prvaka Hrvatske.

Dukat Prva HRL, 11. kolo: Moslavina - Medveščak Konica Minolta 31:23, Gorica – Croatia osiguranje 14:32.