Golijada na odlasku s Kupresa

Goran Tomičić • četvrtak, 26.06.2008.

Croatia Sesvete je posljednjeg dana priprema na Kupresu odigrala prijateljsku utakmicu protiv domaćina i slavila 14:0. Uskoro bi trebao biti izabran novi trener...

Na Kupresu su momčad vodili Goran Jerković, Igor Panadić i Darko Vučić, a Uprava je najavila da će novi trener biti izabran prije kraja tjedna. U šest dana pripremnog ciklusa odrađena su po dva treninga dnevno i struka može biti potpuno zadovoljna. Nekoliko treninga su propustili Petrović i Čižmek, ali uskoro će se potpuno oporaviti.

Domaći su mrežu sačuvali do 14. minute i pogotka Vučića, a osam minuta kasnije je povisio Stipić. U 25. minuti se u strijelce upisao i Maruna, a Stipić je opet bio strijelac u 35. minuti. U posljednjoj minuti prvog dijela je Maruna još jednom poslao loptu u mrežu. Croatia Sesvete je u drugom dijelu postigla još devet golova, a tri puta je strijelac bio Karabogdan. Dva pogotka su postigli Šest i G. Jurakić, a jednom su se u strijelce upisali Pilipović i Agić.

Prijateljska utakmica: Kupres - Croatia Sesvete 0:14

Croatia Sesvete: Radoš, Filipović, Šušak, Čičak, Landeka, Kiš, Juroš, Stipić, Maruna, Vučić, Ćavar (još su igrali: Šimić, Mamić, Mus, Pilipović, Agić, Bilen, G. Jurakić, Palić, Šest, Karabogdan, Jurin)