Pranjić spasio Kockaste

Petar Plevnik • ponedjeljak, 22.09.2008.

Hrvatski su igrači imali loš vikend na europskim travnjacima, a protekli vikend što prije će pokušati zaboraviti Mate Bilić, čiji je Sporting Gijon na domaćem terenu primio čak šest komada od Barcelone. S odličnim igrama pak nastavlja Danijel Pranjić, koji se i ovo kolo upisao u strijelce...

Engleska

Vedran Ćorluka (Tottenham) - odigrao svih 90 minuta i zaradio žuti karton u remiju protiv Wigana.

Niko Kranjčar (Portsmouth) - zbog ozljede ne konkurira za momčad.

Luka Modrić (Tottenham) - zbog ozljede nije konkurirao za susret protiv Wigana.

Eduardo da Silva (Arsenal) - zbog ozljede još ne konkurira za momčad.

Francuska

Ivan Klasnić (Nantes) - zbog ozljede nije konkurirao za susret protiv PSG-a.

Jerko Leko (Monaco) - odigrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka u Marseilleu, zaradio žuti karton.

Nikola Pokrivač (Monaco) - pričuva na gostovanju u Marseillu.

Dario Šimić (Monaco) - odigrao svih 90 minuta protiv Marseillea.

Vedran Runje (Lens) - nije primio pogodak u gostujućoj pobjedi nad Troyesom.

Marko Marić (Lille) - nije konkurirao za susret protiv Auxerrea.

Italija

Ivan Jurić (Genoa) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem porazu od Palerma.

Dario Knežević (Juventus) - pričuva u gostujućoj pobjedi nad Cagliarijem.

Igor Budan (Palermo) - nije konkurirao za susret protiv Genoe.

Ivan Rajčić (Bari) - nije sudjelovao u gostujućoj pobjedi nad Vicenzom.

Saša Bjelanović (Vicenza) - odigrao svih 90 minuta protiv Barija, zaradio žuti karton.

Njemačka

Robert Kovač (Borussia Dortmund) - nije konkurirao za susret protiv Hoffenheima.

Ivan Rakitić (Schalke) - zamijenjen u 72. minuti u domaćoj pobjedi nad Eintrachtom.

Ivica Olić (HSV) - odigrao 82 minute u uvjerljivom porazu kod Wolfsburga.

Mladen Petrić (HSV) - ušao u igru u 65. minuti susreta.

Josip Šimunić (Hertha) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi u Mönchengladbachu.

Jurica Vranješ (Werder Bremen) - odigrao svih 90 minuta u uvjerljivoj pobjedi nad Bayernom u Münchenu i zaradio žuti karton.

Andre Mijatović (Arminia Bielefeld) - zbog ozljede i dalje izvan konkurencije za sastav.

Stiven Rivić (Energie Cottbus) - nije konkurirao za susret protiv Bochuma.

Mario Cvitanović (Energie Cottbus) - odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Bochuma.

Krešo Ljubičić (Eintracht Frankfurt) - nije konkurirao za susret protiv Schalkea.

Ivica Banović (Freiburg) - zbog ozljede nije konkurirao za susret protiv Wehena.

Marino Biliškov (Greuther Fürth) - susret Greuther Fürtha i Kaiserslauterna na rasporedu je u ponedjeljak.

Ivo Iličević (Greuther Fürth) - susret Greuther Fürtha i Kaiserslauterna na rasporedu je u ponedjeljak.

Srđan Lakić (Kaiserslautern) - susret Greuther Fürtha i Kaiserslauterna na rasporedu je u ponedjeljak.

Gordon Schildenfeld (Dusiburg) - pričuva u domaćoj pobjedi nad Alemannijom.

Hrvoje Vuković (Alemannia Aachen) - pričuva u porazu kod Duisburga.

Španjolska

Marko Babić (Betis) - nije konkurirao za susret protiv Getafea.

Mate Bilić (Sporting Gijon) - zamijenjen u 60. minuti katastrofalnog domaćeg poraza od Barcelone.

Austrija

Marijo Bazina (Austria) - strijelac jedinog pogotka za pobjedu na gostovanju kod Altacha, zamijenjen u 86. minuti.

Pero Pejić (Kapfenberg) - od 57. minute sudjelovao u katastrofalnom 6:0 porazu kod Kärntena.

Mihael Rajić (Altach) - nije konkurirao za susret protiv Austrije.

Nikica Jelavić (Rapid) - od 65. minute sudjelovao u domaćem remiju protiv Rieda.

Mario Tokić (Rapid) - bivši hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta protiv Rieda.

Niko Kovač (Salzburg) - odigrao svih 90 minuta u remiju na gostovanju kod Sturma.

Manuel Pamić (Salzburg) - nije konkurirao za susret protiv Sturma.

Ante Budimir (LASK) - nije konkurirao za susret protiv Mattersburga.

Silvije Čavlina (LASK) - primio pogodak u domaćoj pobjedi nad Mattersburgom.

Marijo Mijatović (LASK) - zamijenjen u 55. minuti susreta.

Belgija

Leon Benko (Standard Liege) - nije konkurirao za susret protiv Tubekea.

Ivan Bošnjak (Racing Genk) - odigrao svih 90 minuta u domaćem porazu od Club Bruggea, zaradio žuti karton.

Mario Carević (Lokeren) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi nad Roeselareom.

Zvonimir Deranja (Moeskroen) - nije konkurirao za susret protiv Westerloa.

Antun Dunković (Mechelen) - pričuva u gostujućoj pobjedi nad Gentom.

Ivan Leko (Club Brugge) - zamijenjen u posljednjoj minuti susreta protiv Genka.

Goran Ljubojević (Racing Genk) - zbog ozljede ne konkurira za momčad.

Tomislav Mikulić (Standard Liege) - pričuva u gostujućoj pobjeid nad Tubekeom.

Dario Smoje (Gent) - nije konkurirao za susret protiv Mechelena.

Josip Barišić (Tubeke) - odigrao svih 90 minuta u minimalnom porazu od Standarda.

Češka

Andrej Kerić (Slovan Liberec) - odigrao svih 90 minuta u porazu kod Bohemiansa.

Lovre Vulin (Slovan Liberec) - nije sudjelovao u susretu protiv Bohemiansa.

Ronald Šiklić (Slavia Prag) - susret protiv Zlina na rasporedu je u ponedjeljak.

Danska

Kristijan Ipša (FC Midtylland) - nije sudjelovao u susretu protiv Randersa. Filip Marčić (FC Midtylland) - nije sudjelovao u susretu protiv Randersa.

Grčka

Danijel Cesarec (Asteras Tripolis) - strijelac u gostujućoj pobjedi nad Thrasivoulosom, zamijenjen u 85. minuti susreta.

Dario Krešić (Panionios) - primio pogodak u domaćem remiju protiv OFI-a.

Ivica Majstorović (Panionios) - odigrao svih 90 minuta protiv OFI-a.

Mario Galinović (Panathinaikos) - primio pogodak u pobjedi na gostovanju kod Arisa.

Ante Rukavina (Panathinaikos) - zbog ozljede nije konkurirao za sastav.

Mario Budimir (Ergotelis) - odigrao svih 90 minuta u domaćem remiju protiv Levadeiakosa.

Zdravko Popović (OFI Kreta) - pričuva u remiju kod Panioniosa.

Tomislav Vranjić (Larissa) - pričuva u domaćem porazu od Xanthija.

Zlatko Runje (Panthrakikos) - nije konkurirao za susret protiv PAOK-a.

Nizozemska

Danijel Pranjić (Heerenveen) - strijelac prvog pogotka u 2:1 pobjedi nad NEC Nijmegenom, zamijenjen u 77. minuti.

Dario Cvitanich (Ajax) - pričuva u derbiju protiv Feyenoorda.

Rusija

Ivica Križanac (Zenit St.Petersburg) - odigrao svih 90 minuta u domaćem porazu od CSKA.

Stipe Pletikosa (Spartak Moskva) - primio pogodak u domaćem porazu od Rubina.

Marko Šimić (Khimki) - nije konkurirao za susret protiv Saturna.

Stjepan Tomas (Rubin Kazan) - nije konkurirao za susret protiv Spartaka.

Hrvoje Vejić (Tom Tomsk) - odigrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Terekom i zaradio žuti karton.

Tomislav Dujmović (Amkar Perm) - odigrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Krilja Sovjetovim.

Dragan Stojkić (Luč Energija) - primio tri pogotka u domaćem porazu od Lokomotiva.

Matija Kristić (Luč Energija) - odigrao svih 90 minuta u 2:3 porazu od Lokomotiva.

Turska

Hrvoje Čale (Trabzonspor) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi nad Denizlisporom.

Anthony Šerić (Besiktas) - nije sudjelovao u domaćoj pobjedi nad Gaziantepsporom.

Vanja Iveša (Eskisehirspor) - primio dva pogotka u domaćem remiju protiv Sivasspora.

Luka Vučko (Eskisehirspor) - odigrao svih 90 minuta.

Kruno Lovrek (Eskisehirspor) - pogotkom iz 11-erca u 60. minuti postigao svoj prvijenac u dresu novog kluba, zamijenjen u 85. minuti.

Stjepan Poljak (Eskisehirspor) - odigrao svih 90 minuta.

Ukrajina

Mladen Bartulović (Kryvbas) - nije konkurirao za susret protiv Tavrije.

Denis Glavina (Vorskla Poltava) - u 1:0 pobjedi nad Dniprom ušao u igru u posljednoj minuti susreta.

Darijo Srna (Šahtar Donjeck) - odigrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka kod Arsenala, zaradio žuti karton.

Ognjen Vukojević (Dynamo Kiev) - odigrao svih 90 minuta u 3:0 pobjedi na gostovanju kod Černomereca.

Goran Sablić (Dynamo Kiev) - nije sudjelovao u susretu protiv Černomereca.