Međimurci su protiv Medveščaka upisali oba boda i tako u potpunosti ispunili normu koju je pred njih postavila Uprava kluba.

Perutnina Pipo IPC – Medveščak 32:25 (17:10)

Suci: Gubica (Petrijevci), Milošević (Osijek)

Perutnina Pipo IPC: Arnaudovski 1, Crnić 3, Varga 3, Barić 1, Balog 2, Lesjak, Turk 1, Mesarić 5, Krajner 2, Pašalić 8 (1), Herman 4, Ćavar 2

Medveščak: Rajić 1, Kovačić 7, Naka, Balić, Taras 2, Đurić 1, Gulson 3, Hadrović 5, Ivanković 6 (2), Vladušić, Qing, Kexia

Obrane: Šunjić 13, Tomić 3
Sedmerci: 2/2
Isključenja: 8 minuta

Pipo kreće u utakmicu željno i agresivno, na u 3. minuti ipak vodi Medveščak s 1:2, jer je iznimno dobar vratar Šunjić spustio roletu na svoj gol i upisao već treću obranu. No, tada Pipo izvrsnom kontrolom igre, kao i obranom, uspijeva iskoristiti tehničke pogreške Medveščaka i zabiti osam golova bez da je itko od gostujuće ekipe uspio to spriječiti.

Raspucali su se Čavar, Mesarić i Crnić sa po dva gola, potom ulazi i Pašalić, koji niže četiri torpeda u mrežu iza Šunjića, seriju potom nastavlja Herman s tri gola. Svoj je obol dao i vratar Sladoljev, koji je u prvom dijelu susreta skupio osam obrana.

Koliko god dobar bio, vratar Medveščaka sam nije mogao zaustaviti takvu ofenzivu, tim više što njegovim suigračima u polju nikako ne ide za rukom pogoditi mrežu Čakovčana. Svoj su treći gol Zagrepčani dali u 14. minuti, a punih su 11 minuta bili bez pogotka, što je u rukometu velik znak za uzbunu.

Drugo poluvrijeme praktički nije bilo zanimljivo gledati, do +10 su Čakovčani došli na 28:18, a tada su se Borkovićeve vedete mogle malo i odmoriti.