Karlovčani razočarali protiv Međimurja

Branimir Korać • nedjelja, 28.06.2009.

U prvoj pripremnoj utakmici na svom stadionu, nogometaši Karlovca razočarali su 300-tinjak navijača koji su došli vidjeti kako izgleda nova momčad. Međimurje je slavilo s 2:0 pogocima u drugih 45 minuta...

KARLOVAC - MEĐIMURJE 0:2 (0:0)

Karlovac, gledatelja 300

Strijelci: 0:1 Žuljević (48'), 0:2 Amauri (58')

Karlovac: Parazajder, Kovačević, Barić, Matika, Mihoci, Stambolija, Pazman, Sopčić, Vrnoga, Štefančić, Tokić (2. pol: Sunara, Iftić, Karabatić, Pilipović, Paracki, Lajtman, Dujanić, Pamić, Jerneić, Novinić). Trener: Igor Pamić.

Međimurje: Jurin, Georgievski, Pintarić, Amauri, Levačić, Lima, Vuka, Žuljević, Aganović, Darmopil, Bratović (2. pol: Banović, Mišić, Levačić, Andre, Stojanovski, Kovač, Plantić, Bubalo, Eliomar). Trener: Mario Čutuk.

Nogometaši Karlovca upisali su i drugi poraz na pripremama za novu sezonu. Nakon što ih je Lokomotiva svladala s minimalnih 1:0 u Zagrebu, pobjedu je uzelo i Međimurje koje je gostovalo u Karlovcu. Međimurci su slavili s 2:0 pogocima na startu drugog poluvremena.

Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, u drugom dijelu Međimurje već u 48. minuti dolazi do vodstva, a strijelac je bio Ivica Žuljević. Deset minuta kasnije već je bilo 2:0 nakon što je mrežu Sunare zatresao i Kovač.

Do kraja susreta promjena nije bilo i Međimurci, dojučerašnji protivnik Karlovca u 2. HNL, odlaze u dobrom raspoloženju iz grada s četiri rijeke.

Pripremni period Karlovac nastavlja prijateljskom utakmicom 4. srpnja sa Zagrebom, a putem službene klupske stranice objavili su kako traže protivnike za 1. i 8. srpnja te pozvali klubove da im se jave. Karlovčanima sretno u potrazi, klubovi - red je na vama, pozivnica je upućena.