Liga prvaka - Skupina A, 3. kolo, 18.10.2009.
Cuatro Rayas Valladolid 21:26 Montpellier
Montpellier

Montpellier se iskupio

Matej Milanović • ponedjeljak, 19.10.2009.

Montpellier je u trećem kolu Skupine A rukometne Lige Prvaka slavio na teškom gostovanju u Valladolidu i iskupio se za neočekivani poraz u Rumunjskoj...

Montpellier je dobro otvorio utakmicu u Španjolskoj i u 14. minuti poveli su 7:3. Domaći su zvali minutu odmora i na povratku na teren je Valladolid serijom od pet pogodaka preokrenuo rezultat u svoju korist i ponovno načinio susret zanimljivim. Francuzi su na poluvrijeme ipak uspjeli otići bez zaostatka, s rezultatom 9:9.

No, u nastavku se igra Valladolida polako raspala. Nakon deset minuta drugog djela zaostajali su za tri gola, a u 44. minuti je Montpellier poveo i 19:14. Do kraja utakmice nije bilo velikih promjena. Gosti su uspješno kontrolirali rezultat i na koncu slavili sa 26:21. Najbolji kod Valladolida bio je Entrerrios sa šest golova, a kod gostiju Kavtičnik sa sedam golova od čega tri sa sedam metara.