Bundesliga, 14. kolo, 29.11.2009, 17:30 h
Hannover 96
Hannover 96 0:3 Bayern
Bayern

Mihaela Bradovski • nedjelja, 29.11.2009.

Ponajviše zahvaljujući raspoloženom Ivici Oliću Bayern je stigao do gostujuće pobjede kod Hannovera u sklopu 14. kola njemačke Bundeslige. Bavarci su slavili 3:0, Olić je bio strijelac i asistent, a Pranjić asistent...

Bayern je gostovao u Hannoveru i slavio s 3:0. Velike zasluge za to idu Ivici Oliću koji je odigrao sjajnu utakmicu i bio ponajbolji pojedinac na travnjaku.

Olić je tijekom prvih 45 minuta stavio na prave muke obranu Hannovera, a upravo nakon njegovog ubačaja s lijeve strane, Thomas Müller doveo je Bayern u vodstvo u 19. minuti.

Tek što se krenulo s centra u drugom dijelu, Olić se i sam upisao među strijelce zabivši za 2:0. Odlično ga je u sredini vidio Danijel Pranjić koji je ubacio loptu, a naš je napadač lijepim udarcem pogodio mrežu Hannovera.

U 75. minuti Hannover je došao blizu smanjenja, Mike Hanke je lijepo pucao posve neometan glavom, ali njegov udarac nije bio precizan. U sljedećoj minuti iz igre je izašao danas dobri Danijel Pranjić kojeg je zamijenio Ottl. Osam minuta kasnije Louis van Gaal iz igre je povukao i junaka Olića zamijenivši ga Baumjohannom. Upravo Baumjohann je odlično proigrao Marija Gomeza u 90. minuti, a napadač njemačke reprezentacije rutinski je pogodio za konačnih 3:0.

• beaver30.11.2009. u 03:04
    ajde onda izlistajte mi dobre utakmice za Olica ja znam dvije Kazahstan kad je dva zabio a morao je 5 i Njemacka na Euru... ???
    beaver
  • beaver29.11.2009. u 23:24
    olic je standardno dobar u klubovima i standardno podbacuje u repki - stara rana u 10 godina mogu na prste nabrojati golove i dobre utakmice -