Boško Balaban pokrenuo povratak

Borna Rupnik • ponedjeljak, 18.01.2010.

Panionios je u nedjelju na svom terenu gubio od Levadiakosa 2:0 sve do 87. minute, ali je Boško Balaban ipak stigao omogućiti svojoj momčadi priliku da uhvati bod...

Boško Balaban ubilježio je u nedjelju svoj osmi prvenstveni pogodak u dresu grčkog Panioniosa. Njegov je pogodak pokrenuo povratak domaćina u gotovo izgubljenom susretu.

Levadiakos je, naime, poveo 2:0 golovima Napoleonija i Barkogloua i taj je rezultat stajao na semaforu sve do 87. minute.

Tada je naš napadač smanjio na 2:1, a bod Panioniosu spašava Latka u samoj završnici susreta. Nastupio je i Davor Kukec, odigravši pored Balabana posljednjih petnaestak minuta.

Panionios u prvenstvenom poretku zauzima osmo mjesto, s 24 boda iz 18 utakmica.

• ALGHAZANTH18.01.2010. u 23:55
    Morao je on nešto pokrenuti kada nitko drugi nije htio.