Vodeni sportovi

Primorac osramotio Žapce

Matej Milanović • subota, 23.01.2010.

Mladost je katastrofalnim nastupom u 11. kolu Jadranske lige u vaterpolu izgubila s 10:3 od Primorca iz Kotora. Gosti su dominirali i zasluženo došli do pobjede uz tri gola Pavlovića...

MLADOST - PRIMORAC 3:10 (0:3, 0:1, 2:3, 1:3)

Jadranska liga, 12. kolo, Zagreb, bazen na Savi, gledatelja 500

Mladost: Brzica, Pavić, Živković, Babić 2, Letica, Petković 1, Milaković, Zubčić, Martinić, Karač, Muslim, Hinić, Buljubašić, Pavić, Lončar, Trener: Nikolić

Primorac: Radić, Dr. Brguljan, Crepulja, Petrović, Trajković, Da. Brguljan 1, Kiss 2, Azevedo, Pavlović 3, Milošević 1, Steinmetz, Drašković 1, Milić 2, Čučković, Trener: Perović

Igrač više: Mladost 0/5, Primorac 3/9

Peterci: Mladost -, Primorac -

Igrači Mladosti i njihov trener, Emil Nikolić, najavljivali su dobru utakmicu protiv Primorca, no u konačnici su pokazali upravo suprotnu igru. Kotorani su prvu četvrtinu dobili s 3:0 i već usmjerili dvoboj. U drugoj dionici gosti su zabili i četvrti gol i na poluvrijeme otišli s 4:0.

Mladost je prvi gol zabila tek nakon 21 minute, a Primorac je bio bolji i u trećoj dionici te je na posljednji odmor otišao sa 7:2. Bilo je jasno da Žapci ne mogu niti do boda, no u zadnjih osam minuta nisu uspjeli niti ublažiti poraz.

Babić je početkom posljednje četvrtine smanjio na 7:3, no do kraja je Primorac povećavao prednost sve do konačnih 10:3. Dva od tri domaća pogotka zabio je Babić, a kod gostiju je tri zgoditka upisao Pavlović. Mladost koja nije realizirala niti jednog od pet igrača više, je ovim porazom pala na četvrto mjesto, a Primorac sada dijeli drugu poziciju s Budvom.

• Obrisan korisnik24.01.2010. u 16:21
    realnost mladosti. čestitke perici bukiću koji ovako uspješno vodi klub zadnjih 5-6 godina, otkako je prestao s igračkom karijerom i preuzeo vođenje kluba
  • ALGHAZANTH23.01.2010. u 21:48