Liga prvaka - Skupina A, 8. kolo, 17.02.2010.
A.C. PAOK 23:34 Montpellier
Montpellier

Montpellier lako kroz Grčku

Matej Milanović • četvrtak, 18.02.2010.

U prvom susretu osmog kola skupine A rukometne Lige prvaka nije bilo iznenađenja. Montpellier je visoko porazio PAOK riješivši utakmicu već u prvom poluvremenu...

U prošlom kolu PAOK je priredio senzaciju kada je na svom terenu porazio Pick Szeged i došao do prve pobjede u natjecanju. U osmom kolu su ponovno igrali doma, ali protiv puno kvalitetnijeg protivnika od Mađara. Montpellier je odmah krenuo punom snagom i nakon trideset minuta utakmica je već bila gotova budući da su Francuzi vodili 19:10.

U nastavku susreta gosti su se malo opustili te su Grci u konačnici izgubili s ogromnih 11 razlike, ali da je Montpellier igrao maksimalno cijelu utakmicu poraz bi bio i puno teži. Grci teoretski još imaju šanse za osminu finala, no objektivno ne bi o tome trebali niti razmišljati. Montpellier će pak ključnu utakmicu za prvo mjesto u skupini igrati u idućem kolu kada ide u goste Čehovskim Medvedima.