Šest golova u Mladini

Ivana Strahija • nedjelja, 18.04.2010.

Iznimno zanimljiv bio je susret Vinogradara i Vukovara '91 u Mladini u nedjelju poslijepodne. Igrači na travnjaku postigli su čak šest pogodaka, a rezultatskih obrata nije manjkalo.

Nakon što su Vukovarci u prošlom kolu kod kuće upisali samo bod, bod su uspjeli "ukrasti" Vinogradaru i time popraviti bodovno stanje. Tristotinjak gledatelja je na stadionu u Mladini uistinu imalo što vidjeti. Gosti iz Vukovara u susret su ušli punom snagom, a brzi gol Matića u sedmoj minuti osupnuo je domaću ekipu.

Još su više vinogradari bili iznenađeni kad je vratara Sakača matirao i Koledić trideset minuta kasnije, a gosti poveli 0:2. Domaćima je trebala cijela pauza između poluvremena da se priberu, ali je urodilo plodom, jer već u 46. minuti zgoditak postiže Lovreković. 1:2 dalo je Vinogradaru polet, ali je Vukovar i opet spretniji u postizanju pogodaka. Na 1:3 u 63. minuti diže Spasić.

Vezane vijesti

Navijačima u Mladini činilo se da je sad sve gotovo, ali se nogometaši ne predaju, prvo Palčić u 83. minuti smanjuje na 2:3, a onda u 88. minuti Lovreković osvaja bod pogotkom za 3:3.

Svoju utakmicu odigrali su u nedjelju i Rudeš te Moslavina, slavili su domaći s minimalnih 1:0. Pobjednik je odlučen već u šestoj minuti i to iz penala, a siguran izvođač je bio domaći Barun.