Europska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 23.07.2010. |
Sant Julià | 0:5 | My-Pa |
Finci upotpunili treće pretkolo
Finski predstavnik MyPa-47 posljednja je momčad koja je izborila plasman u treće pretkolo Europske lige. U drugom su pokušaju uspješno odradili uzvrat u Andori...
Popis klubova koji će se natjecati u trećem pretkolu Europske lige, u kojem će Hrvatsku nakon ispadanja Šibenika i Cibalije predstavljati samo splitski Hajduk protiv bukureštanskog Dinama, upotpunila je finska MyPa-47.
Nakon 3:0 iz prve utakmice protiv andorske momčadi UE Sant Julia uzvratni je dvoboj bio na rasporedu u četvrtak, no susret je odgođen zbog izrazito nepovoljnih vremenskih uvjeta.
Vezane vijesti
Jelavić zabio dva, Zrinjski devet
23.07.2010.
24 sata poslije Andorci i Finci bili su bolje sreće te je susret odigran, a MyPa-47 bez ikakvih je problema potvrdila prolaz. U konačnih 5:0 hat-trick ugradio je Maksim Votinov, a po jedan gol dodali Einari Kurittu i Antti Okkonen.
MyPa-47 time je izborila okršaj s rumunjskom Timisoarom, prošlosezonskim Dinamovim protivnikom iz Europske lige.
Europska liga, kvalifikacije
2. pretkolo
WIT | 0:6 | Baník Ostrava |
Atyrau | 0:2 | Győr |
Tauras | 0:3 | APOEL |
Rabotnički | 1:0 | Mika |
Valletta | 1:1 | Ruch |
OFK Beograd | 2:2 | Zhodino |
ND Gorica | 0:3 | Randers FC |
Ventspils | 0:0 | Teteks |
Zaria Balti | 0:2 | Dinamo Bukurešt |
My-Pa | 3:0 | Sant Julià |
Elfsborg | 2:1 | Iskra Stali |
Austria Beč | 2:2 | Široki Brijeg |
Zestafoni | 3:0 | Dukla Banská Bystrica |
Honka Espoo | 1:1 | Bangor |
Dinamo Minsk | 5:1 | Sillamäe |
Baku | 2:1 | Budućnost |
Stabæk | 2:2 | Dnepr Mogliev |
Molde | 1:0 | Jelgava |
Gefle | 1:2 | Dinamo Tbilisi |
Lausanne | 1:0 | Borac Banja Luka |
Kalmar | 0:0 | Dacia Kišinjev |
Differdange | 3:3 | Spartak Subotica |
Cercle Brugge | 0:1 | TPS Turku |
Levski | 6:0 | Dundalk |
Šiauliai | 0:2 | Wisła Krakov |
Utrecht | 4:0 | Tirana |
Brøndby | 3:0 | Vaduz |
Maccabi Tel Aviv | 2:0 | Mogren |
Bešiktaš | 3:0 | Víkingur |
Zrinjski | 4:1 | Tre Penne |
Sūduva | 0:2 | Rapid Beč |
MOL Fehervar | 1:1 | Maribor |
Besa | 0:5 | Olympiakos |
Motherwell | 1:0 | Breidablik |
Marítimo | 3:2 | Sporting Fingal |
Portadown | 1:2 | Qarabağ |
Shamrock Rovers | 1:1 | Bnei Yehuda Tel-Aviv |
KR Reykjavik | 0:3 | Karpaty Lviv |
Anorthosis | 0:2 | Šibenik |
Cliftonville | 1:0 | Cibalia |
Budućnost | 1:2 | Baku |
Breidablik | 0:1 | Motherwell |
Dnepr Mogliev | 1:1 | Stabæk |
Široki Brijeg | 0:1 | Austria Beč |
Sillamäe | 0:5 | Dinamo Minsk |
Jelgava | 2:1 | Molde |
Baník Ostrava | 0:0 | WIT |
Karpaty Lviv | 3:2 | KR Reykjavik |
Dacia Kišinjev | 0:2 | Kalmar |
Randers FC | 1:1 | ND Gorica |
Iskra Stali | 0:1 | Elfsborg |
APOEL | 3:1 | Tauras |
Tirana | 1:1 | Utrecht |
Bnei Yehuda Tel-Aviv | 0:1 | Shamrock Rovers |
Dinamo Bukurešt | 5:1 | Zaria Balti |
Wisła Krakov | 5:0 | Šiauliai |
Vaduz | 0:0 | Brøndby |
Dundalk | 0:2 | Levski |
Víkingur | 0:4 | Bešiktaš |
Ruch | 0:0 | Valletta |
Rapid Beč | 4:2 | Sūduva |
Maribor | 2:0 | MOL Fehervar |
Bangor | 2:1 | Honka Espoo |
Győr | 2:0 | Atyrau |
Tre Penne | 2:9 | Zrinjski |
Olympiakos | 6:1 | Besa |
Borac Banja Luka | 1:1 | Lausanne |
Sporting Fingal | 2:3 | Marítimo |
Mika | 0:0 | Rabotnički |
Teteks | 3:1 | Ventspils |
Zhodino | 0:1 | OFK Beograd |
Dukla Banská Bystrica | 1:0 | Zestafoni |
Mogren | 2:1 | Maccabi Tel Aviv |
Spartak Subotica | 2:0 | Differdange |
Qarabağ | 1:1 | Portadown |
Dinamo Tbilisi | 2:1 | Gefle |
TPS Turku | 1:2 | Cercle Brugge |
Šibenik | 0:3 * | Anorthosis |
Cibalia | 0:0 | Cliftonville |
Sant Julià | 0:5 | My-Pa |
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Najnovije
- Najčitanije
[UŽIVO] Gorica zasluženo povela, Slaven Belupo odmah izjednačio!
SuperSport HNL
[SAŽETAK] Rudeš nastavlja s porazima, na zapadu Zagreba slavila i Istra
SuperSport HNL
Šibenčani u drugom dijelu slomili otpor Jaruna i preskočili Zrinski na ljestvici
Prva NL
Ipswich u dvije godine iz treće lige do Premiershipa
Engleski nogomet
Kronologija: Šibenčani slavili protiv Jaruna i zasjeli na vrh
Prva NL
Šibenčani u drugom dijelu slomili otpor Jaruna i preskočili Zrinski na ljestvici
Prva NL
[UŽIVO] Gorica zasluženo povela, Slaven Belupo odmah izjednačio!
SuperSport HNL
Bayern s mislima na Real Madrid gostuje u Stuttgartu
Njemački nogomet
Kronologija: Šibenčani slavili protiv Jaruna i zasjeli na vrh
Prva NL
Katalonski dvoboj u borbi za drugo mjesto u Primeri
Španjolski nogomet
Europska liga, kvalifikacije
2. pretkolo
WIT | 0:6 | Baník Ostrava |
Atyrau | 0:2 | Győr |
Tauras | 0:3 | APOEL |
Rabotnički | 1:0 | Mika |
Valletta | 1:1 | Ruch |
OFK Beograd | 2:2 | Zhodino |
ND Gorica | 0:3 | Randers FC |
Ventspils | 0:0 | Teteks |
Zaria Balti | 0:2 | Dinamo Bukurešt |
My-Pa | 3:0 | Sant Julià |
Elfsborg | 2:1 | Iskra Stali |
Austria Beč | 2:2 | Široki Brijeg |
Zestafoni | 3:0 | Dukla Banská Bystrica |
Honka Espoo | 1:1 | Bangor |
Dinamo Minsk | 5:1 | Sillamäe |
Baku | 2:1 | Budućnost |
Stabæk | 2:2 | Dnepr Mogliev |
Molde | 1:0 | Jelgava |
Gefle | 1:2 | Dinamo Tbilisi |
Lausanne | 1:0 | Borac Banja Luka |
Kalmar | 0:0 | Dacia Kišinjev |
Differdange | 3:3 | Spartak Subotica |
Cercle Brugge | 0:1 | TPS Turku |
Levski | 6:0 | Dundalk |
Šiauliai | 0:2 | Wisła Krakov |
Utrecht | 4:0 | Tirana |
Brøndby | 3:0 | Vaduz |
Maccabi Tel Aviv | 2:0 | Mogren |
Bešiktaš | 3:0 | Víkingur |
Zrinjski | 4:1 | Tre Penne |
Sūduva | 0:2 | Rapid Beč |
MOL Fehervar | 1:1 | Maribor |
Besa | 0:5 | Olympiakos |
Motherwell | 1:0 | Breidablik |
Marítimo | 3:2 | Sporting Fingal |
Portadown | 1:2 | Qarabağ |
Shamrock Rovers | 1:1 | Bnei Yehuda Tel-Aviv |
KR Reykjavik | 0:3 | Karpaty Lviv |
Anorthosis | 0:2 | Šibenik |
Cliftonville | 1:0 | Cibalia |
Budućnost | 1:2 | Baku |
Breidablik | 0:1 | Motherwell |
Dnepr Mogliev | 1:1 | Stabæk |
Široki Brijeg | 0:1 | Austria Beč |
Sillamäe | 0:5 | Dinamo Minsk |
Jelgava | 2:1 | Molde |
Baník Ostrava | 0:0 | WIT |
Karpaty Lviv | 3:2 | KR Reykjavik |
Dacia Kišinjev | 0:2 | Kalmar |
Randers FC | 1:1 | ND Gorica |
Iskra Stali | 0:1 | Elfsborg |
APOEL | 3:1 | Tauras |
Tirana | 1:1 | Utrecht |
Bnei Yehuda Tel-Aviv | 0:1 | Shamrock Rovers |
Dinamo Bukurešt | 5:1 | Zaria Balti |
Wisła Krakov | 5:0 | Šiauliai |
Vaduz | 0:0 | Brøndby |
Dundalk | 0:2 | Levski |
Víkingur | 0:4 | Bešiktaš |
Ruch | 0:0 | Valletta |
Rapid Beč | 4:2 | Sūduva |
Maribor | 2:0 | MOL Fehervar |
Bangor | 2:1 | Honka Espoo |
Győr | 2:0 | Atyrau |
Tre Penne | 2:9 | Zrinjski |
Olympiakos | 6:1 | Besa |
Borac Banja Luka | 1:1 | Lausanne |
Sporting Fingal | 2:3 | Marítimo |
Mika | 0:0 | Rabotnički |
Teteks | 3:1 | Ventspils |
Zhodino | 0:1 | OFK Beograd |
Dukla Banská Bystrica | 1:0 | Zestafoni |
Mogren | 2:1 | Maccabi Tel Aviv |
Spartak Subotica | 2:0 | Differdange |
Qarabağ | 1:1 | Portadown |
Dinamo Tbilisi | 2:1 | Gefle |
TPS Turku | 1:2 | Cercle Brugge |
Šibenik | 0:3 * | Anorthosis |
Cibalia | 0:0 | Cliftonville |
Sant Julià | 0:5 | My-Pa |