Mertojak iz utakmice u utakmicu sve jači

Sportnet • četvrtak, 29.07.2010.

Nakon što je dan ranije zatvoreno drugo kolo, u srijedu su održane prve utakmice trećeg kola Torcida kupa.

U prvom susretu snage su odmjerili Torcida Trial i Konzum. Teška utakmica za obje ekipe. Ekipe, rekli bismo, jednake jačine u obrani i napadu. Na tribinama se komentiralo da će pobjednika iznjedriti sreća. I jest, jedinim pogotkom u svih 30 minuta i to onim Gorana Karlogana u 18. minuti dalje ide Konzum.

Druga utakmica bila je napeta do samog kraja. Iako je Torcida Mertojak povela s 2:0, Bijeli anđeli Konjsko se polako približavaju tom rezulatu. Na kraju ipak momci iz Konjskog nisu uspjeli stići rezultat od dva razlike. Čudno, ipak im je zadnjih osam minuta trebao samo jedan akumulirani kako bi barem smanjili razliku. Konačan rezultat bio je 4:2.

I treća je utakmica bila napeta do samog kraja. Protivnici kao i u svim dosadašnjim utakmicama trećeg kola gotovo izjednačeni. Sv. josip Dugi rat ipak ispada iz natjecanja zahvaljujući Josipu Juriću koji je ostvario dva pogotka za Konobu Dalmatino sa Žnjana. Konoba Dalmatino - Sv. Josip Dugi rat 2:1.

Posljednji susret, za razliku od predhodna tri, riješen je puno lakše. Vidno jača od samog početka Torcida Ražine nadjačala je Torcidu Barutanu i poslala ih kući s tri primljena gola i niti jednim zabijenim.