Interu i Tottenhamu gostujući remiji

Ante Zovko • utorak, 14.09.2010.

Europski prvak Inter obranu naslova pobjednika Lige prvaka počeo je remijem 2:2 kod Twentea, a budući da je istim rezultatom završio ogled Werdera i Tottenhama, situacija u skupini A na startu je potpuno izjednačena.

Twente - Inter 2:2

Inter je u obranu naslova krenuo kod nizozemskog prvaka Twentea. Momčad Rafe Beniteza povela je u 14. minuti golom Sneijdera. Nizozemci se vraćaju u igru šest minuta poslije sjajnim slobodnjakom Janssena.

U 31. minuti dogodio se potpuni preokret za koji je najzaslužniji Milito, autor autogola. Talijani su izjednačili nakon što je brzu akciju u 41. realizirao Samuel Eto'o. U puno siromašnijem drugom poluvremenu svaka je momčad propustila nekoliko prilika, ali nedovoljno za pobjedu.

Werder - Tottenham 2:2

Tottenham je svoj debi u Ligi prvaka ostvario u Bremenu protiv Werdera. Vedran Ćorluka jedini je naš reprezentativac koji se našao u prvih jedanaest. Luka Modrić dobio je poštedu zbog ozljede u posljednjem kolu prvenstva, dok su Kranjčar i Pletikosa cijeli susret odgledali s klupe.

Žustriji pristup Tottenhama na početku isplatio se u 12. minuti. Ubačaj Balea u kazneni prostor u svoj je gol pospremio Pasanen. Peter Crouch glavom je povisio rezultat u 18. minuti. Neprepoznatljivi Nijemci uspjeli su smanjiti u 43. minuti preko Almeide.

Nijemci su se vratili u egal već u 47. minuti lijepim pogotkom Marka Marina i igrom počeli podsjećati na Engleze iz prvog dijela. To im ipak nije bilo dovoljno pa su dvije strane na početku podijelile bodove.

• Obrisan korisnik15.09.2010. u 01:28
    eto kolko je važan Mourinho bio za inter...po meni golman je mogao obranit onaj udarac kod 2:0 za Tottenham..krene pa stane i vrati se,da je nastavio izbio bi loptu prije prije Almeide
  • Obrisan korisnik14.09.2010. u 23:47
    e moj rafa koliko dobroga možeš uništiti u tako malo vremena. a tottenham je dobro i prošao s obzirom na 2. poluvrijeme
  • Obrisan korisnik14.09.2010. u 23:42