Pamić: "Mogli smo pobijediti Hajduk"

Karlovac je jučer na svom terenu ugostio Hajduk te mu oduzeo dva boda, a Stanko Poklepović je priznao da nije očekivao takav rezultat...

Hajduk je dobro krenuo u utakmicu te je poveo u 25. minuti golom Ante Vukušića, međutim, Karlovac je poravnao rezultat u 66. minuti zahvaljujući pogotku Enesa Novinića.

Nakon toga se utakmica potpuno otvorila te su i jedni i drugi imali po nekoliko prilika za pobjedu, a dvije odlične šanse promašio je Ahmad Sharbini te tako nije iskoristio priliku koju mu je pružio Stanko Poklepović.

Vezane vijesti

Karlovac je sasvim zasluženo došao do boda, a trener Igor Pamić smatra da je njegova momčad trebala uzeti tri boda. "Možda nisam nikada u životu bio tako ljut. Sve nam se otvorilo da pobijedimo, međutim, u drugom poluvremenu pojedinci su počeli igrati svoj nogomet, individualni, a ne momčadski i u tom segmentu nisam zadovoljan", rekao je Paminjo.

Strateg Karlovca je pomalo iznenađujuće od prve minute u obranu stavio Adisa Stamboliju, međutim, priznao je Pamić da taj eksperiment nije uspio: "Kad se takve stvari dogode, onda trener mora sebi zamjeriti. Ideja je bila da ostavim jednog brzog igrača u pozadini, jer sam pretpostavljao da će Hajduk igrati sa dva napadača. U određenim momentima to je i funkcioniralo jer je on kupio sve iza leđa Karabatića i Čejvanovića. Ipak, nije se to pokazalo dobro i da sada počinje utakmice, sigurno bih drugačije postupio".

Hajduk je igrao dosta dobro, međutim, nije uspio realizirati svoje prilike i to je ono što brine Špacu: "Rezultat je izjednačen i prema tome izjednačeno je sve. Ipak, mislim da smo mi bili bliže pobjedi. Igra je bila dinamična, imala je fair-play odnos na terenu, bez obzira na neke prekršaje. U nekim situacijama smo trebali 'šporkice', tako bih rekao, ugurati u gol, ali nismo i onda je to izjednačeno 1:1".

• Obrisan korisnik05.10.2010. u 01:37
    I,moran priznat da mi se sviđa ta Pamićeva osobina,da zna bit samokritičan i priznat pogrešku,te preuzet odgovornost i promijenit stvar kad ne ide.E,da je Špaco nama takav...di bi nam bija kraj.
  • Obrisan korisnik05.10.2010. u 01:36
    Ma dajte,koje sad mrklo namištanje?Karlovac je klub za sebe,i amen,ne puštaju ni Dinamu ni Hajduku.
  • hanson04.10.2010. u 21:42
    oixia ako se ne sječaš u četvrtom kolu je karlovac u maksimiru vodio 2:1 do 75e minute i onda su tek posustali i izgubili. I prošlew sezone su im uzeli bod u maksimiru Pamić je zajebo sa stambolijom vidjelo si iz tribine da to nema smisla, i ne samo da je odličan trener nego je i velik čovijek jer... [više na forumu]
    hanson
  • Obrisan korisnik04.10.2010. u 20:28
    Daj kakve su to gluposti,imamo na posudbi igrača iz Hajduka i onda se nađu debili koji nam govore da smo za Dinamo a ne za Hajduk,nismo za nikoga,ko jebe sve...Smiješno mi je kad se nađu debili pa se deru purgherske pičke,a nemamo nikakve veze s Dinamom ni Zagrebom...
  • Obrisan korisnik04.10.2010. u 18:01
    Karlovac je uspio zadrzati bod, ali nikako nisu mogli pobijediti, ne znam koju je utakmicu je ovaj celavi galamdzija gledao.Samo se sjetim istog u Dinamovom dresu :D presmiješno....hehe