Rijeka "sedmicom" čestitala Vodnjanu

Ante Zovko • nedjelja, 10.10.2010.

Obljetnica osnutka kluba u Vodnjanu bila je dobra prilika za testiranje igrača s Kantride pred nastavak prvenstva.

U Vodnjanu pokraj Pule u subotu je proslavljena 80. godišnjica osnutka istoimenog lokalnog nogometnog kluba. Proslavu je uveličala Rijeka, koja se pobjedom 7:0 predstavila pred 200-tinjak gledatelja.

Nenad Gračan zbog reprezentativnih obveza nije mogao računati na Đalovića, Kreilacha i Čulinu pa je tako priliku dobila izmijenjena momčad, ukupno 16 igrača.

Poveli su Riječani golom Gerca u 14. minuti, u 25. je pogodio Stepčić, a poluvrijeme je zaključio Baković u 44. minuti. Gerc u 50. pogađa s bijele točke za 4:0, dvije minute kasnije precizan je Pilčić, a do kraja su pogađali i Rodić u 78. i Stepčić u 86. minuti.

Rijeka će u nastavku prvenstva gostovati u vodnjanskom susjedstvu, kod ove sezone slabašne Istre 1961.