Dinamo bolji od Hajduka

Ante Dubravac • srijeda, 23.02.2011.

Iako još uvijek traje prvenstvena stanka, na pomoćnom poljudskom terenu u srijedu je bilo zanimljivo. Odigrana je utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa za juniore...

Susreti između Hajduka i Dinama uvijek privlače veliku pažnju, a u srijedu je odigran upravo jedan takav. Juniori Hajduka dočekali su svoje vršnjake iz Zagreba. Uspješniji su bili juniori Dinama rezultatom 2:1.

Sva tri pogotka pala su u prvih 45 minuta. Dinamo je golovima Mihaljevića i Kovačića došao do prednosti od 2:0, a za konačnih 2:1 pogađa Jelavić. Treba naglasiti da je Hajduk od 57. minute bio s igračem manje nakon što je isključen Caktaš.

Zadovoljstvo nakon pobjede nije skrivao ni Romeo Jozak: "Velik broj igrača koji su igrali za ovu kategoriju već su jednim dijelom i u seniorskom nogometu. Drago mi je što su i danas dali svoj doprinos ovoj lijepoj pobjedi jer ovakvi rezultati svakako uljepšavaju atmosferu u našoj nogometnoj školi" rekao je za službene klupske stranice direktor Dinamove nogometne škole.

Dinamovi juniori su uvjerljivi i u prvenstvu, nakon 17 odigranih kola drže prvo mjesto i imaju 12 bodova više od drugoplasiranog Osijeka koji ima utakmicu manje.

Hrvatski kup, juniori:
Hajduk - Dinamo 1:2
Zadar - Slaven Belupo 1:0

• Obrisan korisnik24.02.2011. u 03:45
  • Obrisan korisnik24.02.2011. u 00:14
    Imam argumente, gledao sam utakmicu. Suđenje na razini najboljih Marićevih izdanja...
  • Obrisan korisnik23.02.2011. u 22:37