Pranjić: "Ne znam što se dogodilo u nastavku"

Borna Rupnik • srijeda, 16.03.2011.

Danijel Pranjić dobio je od Louisa van Gaala priliku u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka protiv Intera, a poslije dvoboja naš reprezentativac nije mogao pronaći prave riječi za rasplet...

Bayernov oproštaj od ovosezonske Lige prvaka usprkos ukupnom vodstvu 3:1 prije posljednjih 45 minuta obračuna osmine finala teško je pao i Danijelu Pranjiću, koji također žali za propuštenim prilikama svojih suigrača.

"Kada pogledate cijeli dvoboj, mislim da smo odigrali dosta dobro. Morali smo zabiti treći pogodak, ali nedostajalo nam je sreće. Teško je sada reći nešto pametno", izjavio je hrvatski nogometaš za Uefine stranice.

"Opet smo izgubili, moramo zaboraviti na ovu sezonu", dodao je.

Interov preokret u drugom poluvremenu pripisuje obrambenim propustima Bayerna: "Ne znam što se točno dogodilo u nastavku. Kada vodite 2:1, počnete razmišljati o obrani, ali mi se nismo pretjerano dobro branili. Dopustili smo Bayernu previše prilika, a da smo zabili još jedan gol, bio bi to kraj priče za Inter".

Na Allianz Areni jedini je cilj sada postao plasman u Ligu prvaka iduće sezone. Za to će Bayern morati napredovati u prvenstvu: "Jedino nam je to ostalo, moramo to učiniti. Ne budemo li među prva tri, neće biti dobro. Sljedeće će se sezone finale igrati na našem stadionu i bit će tragično ne bude li Bayern uopće u natjecanju".

• Obrisan korisnik16.03.2011. u 22:58
    Mogli su riješit utakmicu već u prvom poluvremenu, ali osvetilo im se to kasnije i moram priznat da mi je drago šta im ga je Pandev utrpao u zadnjim minutama.
  • Obrisan korisnik16.03.2011. u 21:44
    ono što mi smeta kod bayerna je previše individualnih prodora, mislim ljepo je vidjet driblinge tu i tamo ali zašto nešto forsirati kad ne ide.. pogotovo pored interovih bekova koji su među najbojima u europi i nije ih lako proć pojedinačno a kamoli u tandemu, 5 minuta prije 3. interovog gola... [više na forumu]
  • db16.03.2011. u 18:02
    bayern je najneusklađenija momčad na svijetu... sa onakvom ofenzivnom linijom i tako lošom obranom... rekao bi kriminalno lošom obranom... zaista ne znam razlog zašto bayernova uprava ne kupi 2-3 kvalitetna obrambena igrača i stvori fenomenalnu momčad, možda i jednu od najboljih momčadi... a... [više na forumu]
    db
  • Obrisan korisnik16.03.2011. u 17:20
    Bayern s ovakvom obranom teško može nešto ozbiljno napraviti u LP. Lani su uspili zahvaljujući fantastičnom napadu, ali ove sezone se pokazalo da im obrana jednostavno nije na najvećoj razini. Nije mi jasno zašto je van Gaal proda Lucia i ostavija igrače tipa van Buyten i Demichelis da mu drže... [više na forumu]
  • Dalmatinac8816.03.2011. u 15:14