Sesvete 1:0 Dugopolje
Dugopolje

Sesvećanima puni plijen

Mišo Gulić • petak, 08.04.2011.

Uvodnu utakmicu 22. kola odigrali su Croatia Sesvete i Dugopolje, a slavili su domaći te sa nova tri boda napravili proboj prema sredini ljestvice.

Dugopoljci su u predgrađe Zagreba stigli ohrabreni nizom od četiri utakmice bez poraza, dok su domaći htjeli isprati gorak okus neuspjeha i primljena tri gola protiv Mosora.

Poduzetniji domaćin u prvom poluvremenu svoju je terensku inicijativu okrunio golom Josipa Ivančića u 20. minuti. Do kraja prvog dijela gledatelji su imali za vidjeti još nekoliko poluprilika na obje strane, ali bez golova.

Drugi dio utakmice gosti preuzimaju inicijativu, ali ne uspijevaju naći put do mreže domaćeg vratara Sušca . Konačnih 1:0 bilo je dovoljno za veliko slavlje Croatie i nešto mirniji san pred nove prvenstvene izazove.

Dugopolje je tako napravilo korak unazad i morat će pokazati puno više ako žele vidjeti Prvu HNL. Sudac ovog dvoboja podijelio je četiri žuta kartona, po dva za svaku momčad.