Borna Rupnik • četvrtak, 14.04.2011.

Nikica Jelavić još je jednom osigurao svojim Rangersima prvenstvenu pobjedu. Žrtva je ovoga puta bio Aberdeen, a naš se napadač istaknuo i stilskom izvedbom...

Hrvatski reprezentativac u vrhu napada škotskog velikana Glasgow Rangersa, Nikica Jelavić, ponovno se pokazao ključnom figurom trenera Waltera Smitha. Rangersi su gostovali kod Aberdeena, a naš je napadač postigao jedini pogodak na utakmici.

Aberdeen je dobro otvorio utakmicu i promašio dvije dobre šanse prije nego je u 21. minuti lopta stigla do Jelavića, koji se s čuvarom na leđima izborio za dovoljno prostora za škarice, koje je smjestio u mrežu domaćina.

I u nastavku je Aberdeen imao više od igre, ali nije mogao do pogotka ni kroz dobru priliku Maguirea, ni preko Milsoma, čiji su pokušaj Rangersi zaustavili na gol-liniji. Tako je ostalo 1:0 na semaforu do kraja susreta.

Rangersi su ovom pobjedom još jednom smanjili zaostatak za vodećim Celticom na dva boda.

• Obrisan korisnik14.04.2011. u 09:21
    Fantastičan gol... @goc dobro veliš, motivacija je svoje odradila protiv Gruzije, njima dobro, nama katastrofa...
  • Obrisan korisnik14.04.2011. u 02:13
    dobro, ko od vas je cuo za jelavica prije godinu dana. izbornici iz fotelje, moja omiljena vrsta.kalinic je rupa, jelavic je bolji, ali nece jelavic u ekipi napravit hat trick protiv grcke... vezni red nam kiksa i ne igraju dovoljno zeljno, to je najveci problem. a najbolji pokazatelj je zadnjih 5... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik14.04.2011. u 01:48
    da,dobro kazes Gugi,da mi je samo znat na temelju cega je (de)Bilic zakljucio da je Kalinic bolji od Jelavica..
  • Obrisan korisnik14.04.2011. u 01:44