Kranjčar: "Situacija ista, borba se nastavlja"

Ante Zovko • nedjelja, 05.06.2011.

Crna Gora nije uspjela preuzeti prvu poziciju i preskočiti Englesku, ali izbornik Zlatko Kranjčar nije imao što zamjeriti svojim izabranicima.

Remijem 1:1 s Bugarskom Crna Gora ostala je izjednačena s Engleskom koja je s 2:2 razočarala svoje navijače na Wembleyju protiv Švicarske. Obje reprezentacije sada imaju po 11 bodova.

"Igrači su dali sve od sebe i pokušali pobijediti, ali i Bugarska je pružila sjajnu partiju. Nakon dva remija u ovom kolu situacija u našoj skupini ostaje ista pa se borba nastavlja", rekao je Zlatko Kranjčar.

Njegovu momčad u vodstvo je doveo Radomir Đalović u osmoj minuti, ali je Crna Gora sredinom drugog dijela primila svoj prvi pogodak u ovim kvalifikacijama. Koban je bio Ivelin Popov.

Crnogorci su mogli i do punog plijena, ali se ispriječio okvir vrata. Savo Pavićević pogodio je stativu s dvadesetak metara, a Marko Baša glavom je naciljao prečku nakon kornera.

Lothar Matthäus još se nada kako bi Bugarska mogla naći put do Poljske i Ukrajine "Bio sam jako ljut zbog naše igre u prvom dijelu i to sam dao do znanja igračima. U drugom smo poluvremenu igrali dobro. Još imamo malu šansu da izborimo Euro i borit ćemo se do kraja. Ali znamo da moramo raditi i spremati se za kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2014."

Crnogorci će 7. listopada odigrati vjerojatno odlučujuću utakmicu za odlazak na Euro. U Podgoricu tada stiže Engleska.

• Obrisan korisnik05.06.2011. u 22:02
    jednostavno zato što je Wales predobar da bi završio bez bodova...štoviše, mislim da bih mogao na tu utakmicu i staviti neku lovicu... A i vraca se Ramsey, ocekujem Balea u punoj formi...jednostavno ne dajem Crnogorcima tamo šanse za pobjedu...
  • Obrisan korisnik05.06.2011. u 20:31