Nexe Našice 32:19 Sutjeska Nikšić
Sutjeska Nikšić

Nexe i treći puta pobijedio Sutjesku

Ivana Strahija • srijeda, 19.10.2011.

I po treći puta ove sezone, no prvi puta u Regionalnoj ligi, našički Nexe pobijedio je nikšićku Sutjesku. Dvojbe u to tko će biti pobjednik nije bilo.

NEXE – SUTJESKA 32:19 (15:10)

SEHA liga, 6.kolo
Dvorana OŠ Kralja Tomislava Našice, gledatelja 300
Suci: Marko Boričić i Dejan Marković (obojica Srbija)
Delegat: Josip Posavec (Hrvatska)

NEXE: P.Lelić (5 obrana), Kozina, Mataija 7, Eter 1, Mrđenović 3, Barišić Jaman 2, Varvodić 3, Kedžo 2, Markotić 2, Slišković 3, Pivac (1 obrana), Obad 2, Kević 2, Dundović, Velić 5, Šunjić (2 obrane)
Trener: Kasim Kamenica

SUTJESKA: Jocović (2 obrane), Blečić 1, Blagojević 1, Bulajić, Šekarić 1, Ašanin 7, Kaluđerović 2, Đorđić 2, Rajković (3 obrane), Nikitović, Trifunović 2, Bojanić, Nikolić 1, Čizmović 2
Trener: Zoran Kastratović

SEDMERCI: Nexe 4/4 (Mataija 2, Barišić Jaman, Markotić), Sutjeska 2/2 (Trifunović 2)
ISKLJUČENJA: Nexe 14 minuta (Barišić Jaman 2+2, Kedžo 2+2, Varvodić, Markotić, Kević), Sutjeska 18 minuta ( Ašanin 2+2, Kaluđerović 2+2, Đorđić 2+2, Bulajić, Šekarić, Trifunović)

Nakon što su Sutjesku izbacili iz EHF Kupa, našički rukometaši pobijedili su svoje goste iz Nikšića i po treći puta.

Već na poluvremenu je Nexe imao +5 (15:10), do kraja susreta su razliku momci Kasima Kamenice digli do +13. Najbolji su u redovima domaćina bili Mataija sa sedam i Velić sa pet golova, dok je kod Sutjeske najviše zgoditaka imao Ašanin (7).

Uz te tri pobjede za redom Našićani su se vratili u dobru formu i podigli samopouzdanje, koje je bilo poljuljano nakon poraza u Sarajevu od Bosne. Utorak je tako bio posvećen slavlju, a već od srijede kreću pripreme za sljedeći izazov u Regionalnoj ligi, u Šapcu protiv Metaloplastike u utorak 25. listopada u 20.15 sati uz prijenos na Arena sportu.