Metaloplastika Šabac 27:27 Prešov
Prešov

Tatranu samo bod u Šapcu

Josip Tolić • srijeda, 16.11.2011.

U odgođenom susretu osmog kola rukometne SEHA lige Metaloplastika je na domaćem parketu remizirala protiv favoriziranog Tatrana iz Prešova 27:27.

Odlično ispunjena Dvorana Zorka u Šapcu mogla je uživati u nadmetanju domaće Metaloplastike i slovačkog Tatrana iz Prešova. Nakon što su prošli tjedan u Zagrebu umalo svladali hrvatskog prvaka Croatiju osiguranje, uzeli su bod Tatranu.

U dvoboj su bolje krenuli gosti te nakon prvih deset minuta imali tri gola viška. Uz glasnu podršku s tribina Metaloplastika je potpuno preokrenula rezultat u 25. minuti povevši 13:10, no na predah se ipak otišlo s remijem, 14:14. Igra na serije nastavila se i u drugih 30 minuta, a konačnih 27:27 najrealnije prikazuje odnos snaga u Šapcu.

Najefikasniji strijelac susreta bio je Radoslav Antl koji je čak deset puta tresao domaću mrežu, a u domaćim redovima istaknuo se Filip Marjanović s devet golova. Ovim remijem Tatran je ostao na četvrtoj poziciji, a Metaloplastika osmoj.