Prešov 32:31 RK Zagreb
RK Zagreb

Prvi poraz CO Zagreba

Ivana Strahija • subota, 17.12.2011.

CO Zagreb doživio je svoj prvi poraz u SEHA ligi, bolji je bio slovački Tatran s 32:31. Interesantno, par dana ranije u Slovačkoj je slavio banjalučki Borac...

Iako je Zagreb na tablici bolji za čak deset bodova, a u dosadašnjem tijeku natjecanja još nije izgubio, Tatran ga je ipak uspio pobijediti. Za to je bio zaslužan pogodak Kristopansa, najboljeg strijelca Tatrana, u posljednjoj sekundi, s kojim je domaćin otišao na 32:21.

U prvih 30 minuta Zagreb je vodio, kako i priliči njegovom renomeu, a na prvi odmor se otišlo s +2 za goste (16:18). No, u drugom dijelu kao da je na parket izašao sasvim drukčiji Tatran, koji do 54. minute uspijeva u potpunosti okrenuti situaciju u svoju korist, na 29:27.

Ivica Obrvan zatražio je minutu odmora i njegovi su momci vratili utakmicu u egal, no u dramatičnoj završnici odlučio je već spomenuti Kristopans, koji je poslao loptu iznad bloka u mrežu Zagreba.

Kristopans je upisao ukupno 13 golova, a Antl devet, dok je kod Zagreba najviše pogodaka imao sedam (tri s linije sedam metara), a Kopljar je postigao pet.

Tatran je time upisao svoju devetu pobjedu u SEHA ligi, a i malo je popravio dojam pred 3700 svojih navijača, koji su u srijedu vidjeli poraz protiv banjalučkog Borca od 31:35.

• Obrisan korisnik19.12.2011. u 08:04
    Gledao snimku,naši igrali u trećoj brzini. Vidljiva razlika u kvaliteti.Ukupno gledano odlična polusezona.BRAVO !!!
  • Vugi718.12.2011. u 10:45
    Ma kakvi Šego i Pešić... U našoj repki od golmana jedino Losert i Alilović mogu nešto obraniti, a i to je kad su u najboljoj formi. Kad su u malom padu forme, onda dobivaju golove i sa pola terena. Ja kažem da Zagreb treba dovesti mladog Šunjića iz Nexea i polako ga gurati u reprezentaciju. Taj... [više na forumu]