Palermo
Palermo 1:3 Napoli
Napoli

Vedran Filipović • ponedjeljak, 09.01.2012.

Odličnu utakmicu odigrale su momčadi Palerma i Napolija, no gosti iz Napulja na krilima efikasne napadačke trojke slavili su s 3:1.

Igor Budan dobio je priliku uz Miccolija u vrhu napada Palerma, no nije se iskazao kada je već u drugoj minuti iz lijepe pozicije pucao ravno u vratara Napolija De Sanctisa. l

Nakon toga pokušali su Gargano i Cavani za goste te Vasquez za domaće, ali rezultat se nije mijenjao do 35. minute. Tada je Gargano pronašao Pandeva koji se lijepo snašao u kaznenom prostoru te iz blizine matirao Benussija za vodstvo gostiju.

Pogodak Migliaccia u drugom dijelu poništen je zbog zaleđa, a Urugvajac Edinson Cavani sjajnim je udarcem u 54. povisio prednost Mazzarrijeve squadre. Tom pogotku zapljeskali su i domaći navijači na Renzo Barberi...

Inler je izbacio Hamšika koji ne griješi iz matne situacije šest minuta kasnije, a domaći su postigli zasluženi počasni pogodak preko Fabrizija Miccolija, a recimo i da je Budan zamijenjen u 68. minuti.

Napoli se sada bodovno izjednačio s Romom na šestome mjestu dok je Palermo ostao u sredini Serie A.

• JeremijaX09.01.2012. u 12:41
    Pa zar ne vidiš da je sudac prisvojio plavu majicu kao svoj glavni modni detalj večeri :-)
    JeremijaX
  • Obrisan korisnik09.01.2012. u 08:48
    Kakvi su ovo dresovi Napolija? Ako već igraju protiv ružičastih, pa nek onda budu u svojoj plavoj boji!! Btw, svaka čast na pobjedi!
  • Obrisan korisnik09.01.2012. u 02:39
    Cavani je čudo!!! Jedva čekam da dođe u Real :))
  • Obrisan korisnik09.01.2012. u 02:12