Džoni uz korekciju ugovora među seniore

Borna Rupnik • ponedjeljak, 23.01.2012.

Ivan Jakov Džoni, mlada nada splitskog Hajduka, ponovno trenira s prvom momčadi, nakon što je ispunio traženi uvjet...

Mladi, 17-godišnji napadač momčadi s Poljuda, Ivan Jakov Džoni, opet je pridružen treninzima seniorskog sastava, pod vodstvom bugarskog trenera Krasimira Balakova.

Džoni je priliku za igru dobio već i u prijateljskom susretu protiv Mosora, kada je na teren ušao u 82. minuti, a iz Hajduka su potvrdili kako je jedan od uvjeta njegovog povratka u seniorski kada bio Džonijev pristanak na korekciju ugovora.

Balakov je ujedno prvoj momčadi priključio i Špiru Peričića, koji je protiv Mosora dobio identičnu minutažu.

Splitski Bili pobijedili su Mosor rezultatom 2:1, uz pogotke mladića Tomaša i Kiša, a u srijedu kreću na pripreme u Tursku. Proljetni lov na Dinamo, koji im bježi šest bodova na tablici MAXtv Prve lige, počinju 18. veljače gostovanjem kod Rijeke na Kantridi.

• Torca-Dubrava25.01.2012. u 13:33
    sritno svima! i nadan se da cete kad se vratite imat bar dvi uigrane akcije.. al iskreno.. odavno nismo bili ovako tanki.. odaaavno..
    Torca-Dubrava
  • Obrisan korisnik23.01.2012. u 12:05
    Nadam se da je ovo pokazatelj da su iz Hajduk odlepršali svi oni menadžerćići koji su ga doživljavali kao inport export priliku za zaradu i da hajduk konačno staje na zdrave noge.