Vodeni sportovi

Gostima ni mrvice

Maja Giljanović • utorak, 21.02.2012.

Nakon dvotjedne pauze uzrokovane vremenskim nepogodama utakmicama petog kola nastavljeno je natjecanje u 1.B vaterpolskoj ligi. Kolo su obilježili domaćini, Galeb je na svom bazenu pobijedio Bellevue, Zadar Opatiju, Zagreb Salonu, a Delfin Sisciju.

Nakon što su obilan snijeg i led odgodili utakmice trećeg kola između Opatije i Salone, Zadra i Siscije, Zagreba i Bellevueja te Delfina i Galeba i četvrtog kola između Siscije i Zagreba, Salone i Zadra, Bellevueja i Delfina te Opatije i Galeba natjecanje u 1.B vaterpolskoj ligi nakon 15 dana pauze nastavljeno je susretima petog kola.

Vezane vijesti

Vikend su obilježili domaćini. Branitelj naslova Galeb na svom je bazenu zadržao stopostotni učinak pobjedom protiv Bellevueja, Delfin je na Kantridi trijumfom protiv Siscije izbio na drugo mjesto, Zadar je u Višnjiku do prvih bodova u sezoni stigao protiv Opatije, a Salona je porazom u Zagrebu na tablici preuzela fenjer.

Utakmicu čudesnog preokreta odigrali su Delfin i Siscia. Gosti su vodili 4:2 nakon prve četvrtine i 7:3 na poluvremenu, ali u nastavku su netragom nestali. Delfinaši su se do konca treće četvrtine vratili u egal (9:9), a na koncu su predvođeni šesterostrukim strijelcem Ninom Mudražijom pobijedili 17:10.