Jaska Vinogradar 1:0 Mosor
Mosor

Vinogradar nastavio niz

Dino Brumec • nedjelja, 26.02.2012.

U nedjelju je odigrana jedna utakmica Druge HNL u kojoj je Vinogradar na svom terenu svladao Mosor 1:0 pogotkom Peraka. Nakon ove pobjede Vinogradar je na prvenstvenoj ljestvici preskočio svog današnjeg suparnika.

Uoči ove utakmice Vinogradar i Mosor bili su susjedi na ljestvici i razdvajao ih je samo jedan bod. Vinogradar je na odličan način odigrao završetak jeseni i ostvario je pet pobjeda u nizu, dok je Mosor u posljednjoj utakmici prije zimske stanke poražen od Rudeša 0:1.

Jedini i odlučujući pogodak na utakmici djelo je Gorana Peraka koji je matirao vratara Mosora Božidara Kulića u 45. minuti i tako je donio slavlje svojoj momčadi.

Valja dodati da je gostujuća momčad utakmicu završila sa samo devetoricom igrača jer su u posljednjih 20-ak minuta isključena čak dvojica igrača Mosora. U 70. minuti pocrvenio je Antonio Repić, a ista je sudbina snašla i njegovog suigrača Marka Koštića u 79. minuti. Oba crvena kartona bila su izravna, a bilo je dodijeljeno i šest žutih kartona na utakmici.

Utakmica između Rudeša i Gorice, koja je trebala biti odigrana također danas, pomaknuta je za utorak, 28. veljače, a odigrat će se na terenu Vinogradara.