Umag 32:31 Vidovec BIOS
Vidovec BIOS

Minimalan poraz Vidovec Biosa u Umagu

Sportnet • nedjelja, 19.02.2012.

Rukometaši Vidovec Biosa doživjeli su i drugi prvenstveni poraz ove sezone. U Umagu su poraženi 32:31, ali se i dalje nalaze na prvom mjestu tablice 1. HRL

Odmah na početku, domaći su bolje otvorili susret i poveli 4:1, rukometaši Biosa vraćaju se u susret, te poravnavaju na 5:5. Do poluvremena se igra vrlo izjednačeno, da bi na poluvremenu rezultat bio 14:13. Presudni trenuci utakmice događali su se na početku drugog dijela, u koji Umažani ulaze serijom od čak 6:0. Velikih sedam golova razlike teško je bilo dostižno, prednost je iznosila čak i devet golova (23:14), ali Vidovec Bios ipak uspijeva smanjiti na samo gol razlike na kraju.

"Imali smo tu jednu 'rupu' od desetak minuta, u našoj igri, što je presudilo u ovoj utakmici protiv nas. Pokušavali smo sve, ali jednostavno nije išlo u tim trenucima. Nedostajala nam je samo još jedna minuta na kraju, sigurno bi preokrenuli susret. Takve stvari nam se ne smiju događati u budućnosti", kazao je trener Biosa Saša Kuček.

Kako su i Moslavina i Medveščak pobijedili u svojim susretima, prednost Vidovec Biosa se smanjila na jedan, odnosno šest bodova. No kako prva dva kluba idu direktno u Premijer ligu, vidovečki rukometaši su i dalje na pravom putu.

U sljedećem kolu, rukometaši Biosa ugostit će u subotu posljednjeplasirani Brod, a očekuje se sigurna pobjeda.