Liga prvaka, natjecanje po skupinama, skupina C, 4. kolo, 06.11.2012, 20:45 h, Giuseppe Meazza, gledatelja: 30.891
Suci: Howard Webb, Michael Mullarkey, Darren Cann, Stephen Child (svi Engleska)

Ante Zovko • utorak, 06.11.2012.

Odigravši 1:1 na polupraznom San Siru s Milanom u četvrtom kolu Lige prvaka, Malaga je osigurala jednu od prve dvije pozicije skupine C. U ne posebno atraktivnoj utakmici talijanski doprvak izvukao je bod u drugom dijelu pogotkom Pata.

Mattia De Sciglio
6'
10
Kevin-Prince Boateng
62'
7
Robinho
80'
Roque Santa Cruz
69'
8
Jeremy Toulalan
75'
11
Seba Fernandez
82'
Manuel Pellegrini

Malaga je iskoristila pobjedu Anderlechta nad Zenitom, pa ima deset bodova, pet više od Milana, šest više od Belgijaca te sedam od Rusa.

Prvo poluvrijeme nije bilo za pamćenje uz opreznu, a ponekad i grubu igru s obje strane. Malaga je bolje krenula u susret, Milan je dominirano u jednom dijelu poluvremena, ali poveli su gosti.

Isco osvaja prostor na lijevom krilu u 40. minuti te upošljava Eliseua koji se ubacuje i zabija gol koji je u tim trenucima Pellegrinijevoj momčad osiguravao osminu finala.

Nakon niza zamjena i žutih kartona koji su isjeckali igru, Pato opravdava ostanak na terenu i u 74. minuti glavom iz blizine zabija izjednačujući gol kad ga je Constant pronašao sjajnim ubačajem s lijeve strane.

Vratar Willy bio je prilično zaposlen u drugih 45 minuta i u nekoliko je navrata morao spašavati mrežu, pa tako i malo poslije primljenog gola kad je obranio Boatengu koji je pronašao malo prostora pored aktivnih gostujućih braniča.

• Obrisan korisnik07.11.2012. u 10:08
    Ajmo Malaga!! :)) Uz malo sreće dobit nekog protivnika kojeg možete proć i što dalje dogurat u premijernoj sezoni Lige prvaka :)