Brentford
Brentford 2:2 Chelsea
Chelsea

Josip Tolić • nedjelja, 27.01.2013.

U prvom od tri nedjeljna ogleda četvrtog kola FA kupa Chelsea nije uspio slaviti na gostovanju kod trećeligaša Brentforda. Bilo je 2:2, a Plave je od ispadanja spasio Fernando Torres izjednačujućim pogotkom sedam minuta prije kraja.

Chelsea je uspio preživjeti gostovanje kod trećeligaša Brentforda u trećem kolu FA kupa. Na gostovanju kod člana League One Londončani su odigrali tek 2:2, omogućivši si tako priliku za popravni ispit na Stamford Bridgeu.

Zanimljivu i izjednačenu utakmicu oplemenio je vodeći gol domaćina nekoliko minuta prije kraja prvog poluvremena. Forrester je pucao iz daljine, vratar Turnbull odbio, a Trotta odbijanac pospremio u mrežu za ludnicu na tribinama.

Bluese je u igru vratio Óscar u desetoj minuti nastavka. Fantastično je primio loptu na rubu kaznenog prostora, prevario braniča Craiga i vanjskim dijelom kopačke pogodio same rašlje Mooreovih vrata.

Brazilac je nedugo potom ponovno prijetio, ali nije bilo promjene rezultata. Sve do 73. minute i jedanaesterca za domaćine kojeg je skrivio Turnbull. Precizan izvođač bio je Forrester.

Vidio je Rafael Benítez da je vrag odnio šalu i u 82. minuti u igru je ušao Demba Ba. Niti minutu nakon što je boravio na travnjaku, Senegalac je asistirao za izjednačujući pogodak Chelseaja. Odigrao je kombinaciju s Fernandom Torresom nakon koje je Španjolac pogodio za konačnih 2:2.

• Obrisan korisnik27.01.2013. u 21:22
    Drago mi je zbog Torresa, rijetko nesebičan napadač... Gledao na Sportklubu... Komentator ga je skoro proglasio mrtvim, zazivao je Ba valjda cijelo drugo poluvrijeme... Torres se može na glavu postavit, ali neće dobiti loptu, osim ak je sam ne osvoji... Ovi u sredini petljaju, ovi s boka ne... [više na forumu]
  • ronny198727.01.2013. u 18:25
    igrao je terry... osim ako na snimci nije neki drugi igrač sa bojem 26 i kap. vrpcom :)))
    ronny1987
  • Obrisan korisnik27.01.2013. u 17:08
    e a zašto terry ne igra? ozljeda ili? ovaj ivanović stvarno loše igra. ima puno greški.
  • Obrisan korisnik27.01.2013. u 16:54
    Tekma prosječna,teren užasan,ko da su ga svinje rovale (al što drugo i očekivati u 3. ligi),domaćin predobar...nosila ih je publika,borili se ko lavovi,fizički nadjačali plavce..turnbull danas očajan,nerazumjevanje s stoperima,zakuhao gol...u uzvratu očekujem tucet golova u mreži brentforda..i na... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik27.01.2013. u 16:13
    nadam se da Abramovič vidi svoje 2 najveće pogreške (otkaz Di Matteo i dovođenje Berniteza kao menadžera Chelsea)