Fenerbahče bez Bogdanovića slavio u Ankari, vrlo dobra igra Drage Pašalića

Branimir Korać • nedjelja, 17.03.2013.

U susretu 22. kola turskog prvenstva Fenerbahče je gostovao u Ankari kod Turk Telekoma i upisao pobjedu 90:80. Iako oslabljen neigranjem Bojana Bogdanovića, stigao je do pobjede koja u završnici nije bila upitna...

Tursko košarkaško prvenstvo stiglo je do 22. kola u kojem je vodeći Fenerbahče gostovao kod momčadi iz donjeg dijela ljestvice Turk Telekoma.

Niti na gostovanju u Ankari u Fenerbahčeu nisu mogli računati na ozlijeđenog Bojana Bogdanovića, no i bez njega su uspjeli doći do pobjede.

Domaćin se odlično nosio s favoriziranim Fenerbahčeom sve do početka drugog poluvremena kada je proradio napad gostiju, Fenerbahče se odvojio i kontrolirao utakmicu bez većih problema.

Turk Telekomu nije pomogao raspoloženi Drago Pašalić koji je za 31 minutu ubacio 15 poena (5/6 za dva, 1/4 za tri) i uhvatio devet skokova. 15 poena dodao je i Daniel Brown (4/11) koji je podijelio i osam asistencija.

U pobjedničkoj momčadi Ömer Onan je ubacio 23 poena (8/11, 6/8 trica), a David Andersen je dodao 15 poena (5/12).