Filip Han • nedjelja, 23.03.2014.

Inter je posrnuo u domaćoj utakmici protiv Atalante izgubivši s 1:2. Uvjerljivu pobjedu upisala je Sampdoria protiv Verone, minimalno su slavili Udinese i Bologna, a Parma i Genoa su podijelili bodove...

U prvoj utakmici dana bodove su podijelili Parma i Genoa. U 21. minuti utakmice za Genoino vodstvo zabio je Cofie. Parma nije dugo čekala na izjednačenje rezultata, deset minuta kasnije Schelotto je nakon slobodnog udarca dočekao loptu u kaznenom prostoru i neobranjivo je zakucao pod prečku. Do kraja susreta nije bilo drugih golova.

Inter je izgubio kod kuće od Atalante u posljednjim trenucima utakmice. Od početka dvoboja Atalanta je prijetila domaćem vrataru, imala je nekoliko prilika, a prvu je realizirala u 35. minuti. kada je u polukontri s ruba šesnaesterca zabio Bonaventura. Inter je izjednačio već minutu kasnije kada je u kontri pogodio Icardi. Novih golova nije bilo sve do 90. minute i slobodnog udarca Atalante koji je pogotkom glavom završio Bonaventura.

Mateo Kovačić u igru je ušao u 81. minuti. Marko Livaja susret je odgledao s Atalantine klupe.

Uvjerljivu pobjedu upisala je Sampdoria protiv Verona zabivši čak pet golova. Već u četvrtoj minuti Veronu je načeo Sansone. U 23. minuti strijelac je postao Rensan nakon kornera. Novi gol stigao je u 38. minuti, zabio je Soriano. Isti igrač zabio je po povratku iz svlačionica s ruba šesnaesterca nakon driblinga. U 59. minuti odličan slobodan udarac izveo je Palombo za konačnih 5:0.

Bologna je s minimalnih 1:0 svladala Cagliari pogotkom Christodoulopoulosa u 77. minuti, a istim je rezultatom slavio i Udinese protiv Sassuola golom Di Natalea u 26. minuti. On je mogao postati i dvostruki strijelac, no promašio je penal u 36. minuti, a penal nije realizirao ni Floccari za goste pogodivši u 72. minuti stativu čime je propuštena najbolja prilika za izjednačenje.

Igor Bubnjić i Ivan Kelava nisu igrali kod Udinesea.

• Obrisan korisnik26.03.2014. u 07:23
    Inter nije pobijedio Atalantu godinama. Nije ju pobijedio od 2010. kada je Inter bio europski respektabilna momčad. Morat ću priznati, i kao Interovac, da su najjači nerazzuri Serie A ipak dečki iz Bergama.
  • Obrisan korisnik24.03.2014. u 17:46
    a 5. su na ljestvici!
  • Obrisan korisnik23.03.2014. u 23:02
    I onda je kao Kovačič od 19 godina kriv za sve,sada dobiva po 10 minuta i isti kurac.
  • Hrvoje199023.03.2014. u 19:22
    na šta je ovaj inter spa ovo je gadljivo. oni više nisu favoriti protiv ekipa tipa atalanta, parma, bologna..