Lazio i Milan odigrali neriješeno, Juventus minimalan protiv "fenjeraša"

Filip Han • nedjelja, 23.03.2014.

U posljednje dvije utakmice 28. kola Serie A Juventus je pobijedio posljednju ekipu lige Cataniju, dok su Lazio i Milan podijelili bodove u svojoj utakmici...

Utakmica između Lazija i Milana nije ponudila previše lijepog nogometa ni dobrih prilika. U prvih 45 minuta utakmice ni jedna ekipa nije uspjela složiti akciju iz koje bi uputila opasan udarac, lopte su uglavnom odlazile daleko od golova. Milan je ipak uspio poveesti u 43. minuti nakon autogola Konka s čime se otišlo na poluvrijeme.

Lazio je izjednačio rezultat u 61. minuti utakmice nakon što je centaršut pred Milanov gol uputio Biglia, a tamo ga dočekao Gonzalez koji glavom postavlja rezultat od 1:1. Do kraja utakmice nije bilo novih golova.

Lazio je sedma momčad na ljestvici, dok je Milan i dalje u vrlo teškoj situaciji, trenutno je 12. ekipa lige sa samo 36 bodova.

Juventus je s minimalnih 0:1 svladao posljednju mommčad lige Cataniju. Ni u toj utakmici nije bilo previše živosti, Juventus je kontrolirao utakmicu najvećim dijelom vremena, a neke ozbiljnije prilike stvorene su tek pred kraj prvog dijela igre. Nijedna od njih nije bila precizna, pa je za prvi gol trebalo dočekati 60. minutu.

Dugačku loptu iz pozadine dočekao je Osvaldo i spustio je glavom za Teveza koji je dotrčavao. Argentinac je šutnuo i poslao loptu ispod ruke Storarija. Bio je to Tevezov 16. gol sezone, te je on još uvijek na vrhu poretka strijelaca Serie A.

Do kraja utakmice Catania je ostala i s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Bergesssio.

Juventus je prvi na tablici sa 78 bodova, 14 više od drugoplasirane Rome. Catania je posljednja sa 20 bodova.

• Obrisan korisnik24.03.2014. u 08:18
    Kao što sam i rekao neki dan nakon pobjede Juvea u Europskoj ligi...treba napisati doktorsku disertaciju: "Juventus i njegove pobjede od 1:0". Valjda ne postoji niti jedan klub na svijetu koji to radi tako dobro...
  • Obrisan korisnik24.03.2014. u 08:16
    lip gol Kake, da je ar više ovaki
  • Obrisan korisnik24.03.2014. u 07:32
    Storari je golman Juventusa, tako da je Tevez dosta teško mogao zabiti ispod njegovih ruku... Juve u zadnje tri utakmice 5 šuteva u okvir gola, od tog 3 pobjede, sve rezultatom 1:0. Klasika
  • nebeska udica24.03.2014. u 01:25