Real Madrid
Real Madrid 5:1 Elche
Elche

Branimir Korać • utorak, 23.09.2014.

Madridski Real otvorio je peto kolo Primere susretom protiv Elchea i visokom pobjedom 5:1. I bez Luke Modrića Madriđani su bili inspirirani, posebno Cristiano Ronaldo koji je četiri puta poslao loptu u gostujuću mrežu...

Nakon hat-tricka u prošlom kolu, Cristiano Ronaldo postigao je čak četiri pogotka na otvaranju petog kola. Real Madrid imao je lagan posao na Santiago Bernabeuu protiv Elchea i visoko je slavio s 5:1.

Luka Modrić ostao je na klupi jednako kao i Karim Benzema, no i bez su Madriđani bili uvjerljivi. Na drugoj strani Mario Pašalić ušao je u igru u 67. minuti i napravio prekršaj za kazneni udarac.

Real nije dobro krenuo u utakmicu i već u 16. minuti našao se u zaostatku. Ronaldo je u svom kaznenom prostoru prilikom izbijanja lopte zakačio i protivničkog igrača nakon čega je dosuđen kazneni udarac za goste. Precizan je bio Albacer za vodstvo gostiju.

Praktički minutu kasnije, domaći navijači su se "smrznuli". Marcelo je na samom rubu 16 metara napravio prekršaj, no srećom po domaćina nije dosuđen i drugi kazneni udarac. Iz prekida je sjajno pucao Albacer, ali malo pokraj vratnice.

Nakon toga je krenuo domaćin. Prvo je u 20. minuti James Rodriguez krasno ubacio za Garetha Balea koji glavom poravnava, nakon toga Mosquera ruši Marcela za kazneni udarac koji Ronaldo realizira, a Portugalac svoj treći pogodak postiže u 32. minuti za potpuni preokret u nešto više od deset minuta.

U nastavku su Madriđani postigli još dva pogotka, prvo je Ronaldo realizirao još jedan kazneni udarac, a zatim je u sudačkoj nadoknadi postigao i svoj četvrti pogodak za konačnih 5:1.

U sljedećem kolu Real očekuje puno teži zadatak u gostima kod Villarreala.

• Obrisan korisnik24.09.2014. u 13:34
    Evo sad gledam ocjene igraca s utakmice .. Uz Ronalda i Balea koji su dali golove , James, Isco i Illaremendi imaju najbolje ocjene .. Drago mi je neopisivo sto je Luka Modric i Benzema na klupi .. Toliko je vazan igrac da se osjeti u bolje kad ne igra !!!
  • Obrisan korisnik24.09.2014. u 11:32
    NIsam gledao utakmicu morao sam raditi ,ali predpostavljam da je Real super izgledao .. Btw drago mi je sto je i Carlo skonto neke stvari ...
  • Hrvoje199024.09.2014. u 00:25
    Strah me malo za Pašalića, ne toliko radi njega samog koliko radi tog šta je posuđen novopečenom prvoligašu, jako slaboj i tankoj ekipi kojoj je upitno oće li uopće spasit živu glavu, a u tin okolnostima najmanje imaju vrimena kalit i razvijat tuđeg igrača od 19 godina. Strah me da se ne izgubi u... [više na forumu]