Premiership, 12. kolo, 23.11.2014, 14:30 h
Crystal Palace
Crystal Palace 3:1 Liverpool
Liverpool

Marin Vuković • nedjelja, 23.11.2014.

Liverpoolova ovosezonska kriza rezultata nastavljena je i na Selhurst Parku, gdje su Redsi pretrpjeli svoj šesti poraz sezone. Crystal Palace slavio je s 3:1, iako su gosti poveli već nakon dvije minute.

Liverpool je na Selhurst Parku prošle sezone u posljednjih deset minuta utakmice ispustio tri pogotka prednosti i podjelom bodova (3:3) značajno si ugrozio izglede u utrci za naslov prvaka, kojeg je kasnije osvojio Manchester City. Niti ove nedjelje put u London neće ostati u lijepom sjećanju izabranika Brendana Rodgersa, Palace je ovoga puta odnio čitav plijen rezultatom 3:1.

Sve je počelo na najbolji mogući način za goste, jer već u drugoj minuti Rickie Lambert je svojim prvijencem donio vodstvo Liverpoolu, no ono je trajalo tek petnaestak minuta. Tada je Yannick Bolasie pogodio vratnicu, a Dwight Gayle bio na pravom mjestu u pravo vrijeme i pogodio za 1:1.

Neodlučen je rezultat stajao na semaforu do praktički identične završnice onoj iz prošle sezone. Tada je Palace postizao pogotke u 79. i 81. minuti, a danas u 78. i 81. Joe Ledley i Mile Jedinak iz sjajnog slobodnog udarca dali su domaćim navijačima razlog za veliko slavlje nad aktualnim viceprvakom, a Brendanu Rodgersu nove glavobolje u potrazi za izlaskom iz velike krize.

Dejan Lovren ponovno se našao u početnom sastavu Liverpoola i u igri ostao do posljednjeg sučevog zvižduka.

• Obrisan korisnik23.11.2014. u 20:51
    southampton je prodajom Lovrena napravio posao stoljeća. to se događa jednom u karijeri menagera. 50 milijuna. koja prevara. a southampton 2. na tabli.
  • abou_diaby223.11.2014. u 20:51
    Sto je zajednicko Lovrenu i Titanicu.. Oboje nisu trebali napustit Southampton.. Southampton na drugom mjestu nakon ljetne rasprodaje, stvarno odlican start
    abou_diaby2
  • Showballs23.11.2014. u 20:12
    Način na koji je Lovren ispao kod tog gola je naprosto komičan, a nije prvi put da mu se to događa. Možemo mi pričati o tome kako nitko iz vezne linije (Sterling koji mu je bio najbliži npr.) nije popratio igrača koji je zabio gol ili kako je golman mogao bolje reagirati, ali da je Lovren obavio... [više na forumu]
    Showballs
  • Obrisan korisnik23.11.2014. u 19:09
    Lovren standardno dobar,kao i cijeli Liverpool...bez Suareza su obicni klub u rangu Dinama...
  • Hrvoje199023.11.2014. u 18:31
    Sve je u redu, nova kolekcija #Russel Browna je uskoro vani. #Liverpool stigne bit prvak. #Samo #mora #pobijedit. Brzo jedan selfie na Instagram