Koprani svladali Hajduk, Kouassi zbog ozljede napustio igru

Branimir Korać • subota, 31.01.2015.

Nogometaši Hajduka gostovali su u Sloveniji gdje su igrali protiv Kopra i upisali poraz 2:0. Ipak lošija vijest od samog poraza je izlazak iz igre Kouassija u završnici prvog poluvremena zbog ozljede...

Ovu subotu Splićani su iskoristili za odlazak do Slovenije gdje je na rasporedu bila prijateljska utakmica protiv domaćeg Kopra. Rezultatski nije prošlo dobro, Slovenci su slavili s 2:0.

Ono što će Igora Tudora više brinuti svakako je ozljeda Jeana Evrarda Kouassija koji je u završnici prvog poluvremena morao biti zamijenjen.

Koprani su stigli u vodstvo posve neočekivano. U 21. minuti Mario Maloča vraćao je loptu Kaliniću, ovaj ju je promašio i ona je otišla u mrežu.

Iako je Hajduk imao inicijativu, teško je dolazio do prigoda protiv čvrstog domaćina i u završnici susreta primio je još jedan pogodak. Ovaj put Peševski iz kontranapada dolazi sam pred Kalinića i podiže na 2:0.

U ovom susretu nisu igrali Bradarić, Milevski, Gotal, Mezga, Vasilj te Vršajević .